Na úvod / Stalo se / Zloději nebo vandalové řádili v Café Farms a Komiks club Nymburk

Zloději nebo vandalové řádili v Café Farms a Komiks club Nymburk

Je to opravdu nepříjemné, když nějaký hlupák nebo zoufale ničí vaší práci a sen, který si postupně budujete den za dnem. Přesně to se stalo i v noci z 20 na 21.4.2018 v Nymburce – Drahelicích. Někdo takový totiž řádil v čím dál více oblíbené kavárně s restaurací Café Farms a vedlejším Komiks klubu, který slouží jako herna pro malé i větší děti.

Právě tato kavárna si razila svojí cestu v oblíbenosti čím dál výš. I přes občasná klopýtnutí při hledání vhodného personálu si drželi svojí úroveň a vycházeli návštěvníkům vstříc. Hlavně předzahrádka byla oblíbená nejen pro maminky s kočárky. Pro ně se plánuje i letní zahrada za budovou kavárny, včetně spousty aktivit pro děti od nejmenších po ty starší. Pro ně je k dispozici i hernička Komiks Klub Nymburk, který byl noční akcí také postižen.

Zůstává nám rozum stát nad tím, čeho jsou lidé ještě schopni a kam až zajdou. Je jasné, že škoda není jen na odcizeném zboží a případné hotovosti, ale hlavně na vybavení obou zařízení. Právě proto se majitel rozhodl vypsat odměnu 100.000,- Kč za dopadení pachatele.

Za nás, jako nepravidelné návštěvníky tímto přejeme brzké vzpamatování se z této nepříjemné události a věříme, že provozovatelé zvládnou dát vše do původního stavu. Všichni společně pak můžeme přispět častější návštěvou třeba i jen na malé kafe z klasické či speciální nabídky a k tomu si dáme nějakou tu sladkost. Provozovatele jistě potěší, když se přihlásíte jakou fanoušci na jejich Facebook stránky a tím vám neunikne žádná plánovaná akce jak v kavárně, tak i v dětské herničce, kde probíhají kreativní setkání, tzv. tvořeníčka.

Facebook Café Farms

Facebook Komiks klub Nymburk

Kavárna je totiž v ideální vzdálenosti od Labské stezky, kde se v současné době nepohybuje tolik cyklistů a tím pádem je tato část více využívaná místním obyvatelstvem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí