Na úvod / Praktické / Získejte odměnu za tip na nemovitost k prodeji

Získejte odměnu za tip na nemovitost k prodeji

Je hned několik možností jak jednoduše získat odměny. Ať už jde o odměny za tip na prodávanou nemovitost nebo odměny za hypotéky. Nikdy totiž nevíte, kdy se vám naskytne příležitost takto jednoduše vydělat. Nemusíte totiž teď hned někoho hledat, tato příležitost jistě přijde sama a pak se vám hodí mít dostatek informací jak a kde toho využít a tuto příležitost zpeněžit ve svůj prospěch

Jak získat odměny za tip na nemovitost k prodeji

Jednoduše. Přes registrační formulář ZDE se přihlásíte do systému jako tipař. Dostanete instrukce jakým způsobem nahlásit svůj tip, aby byla připsána odměna vám a neskončila kdoví kde. Pak už jen zašlete svůj tip na nemovitost v prodeji a pokud již není registrována v našem systému, je zaregistrována pod vaším tipařským číslem. Jestliže pak dojde k prodeji nemovitosti přes našeho realitního makléře, máte hned připsanou odměnu 10% z výše provize realitního makléře.

Odměny za tip na nemovitost i za hypotéky

Tímto způsobem lze získat odměnu za tip nejen na prodávaný byt, ale i dům, chaty, chalupy a pozemky k prodeji. Někteří prodejci někdy nechtějí svoje prodávané nemovitosti zveřejňovat na internetu. Ani to není problém. Nemovitost k prodeji lze totiž zařadit do neveřejné nabídky a tím pádem se dodrží dostačující diskrétnost.

Do odměn lze zahrnout i tipy na nemovitosti v exekuci, kdy se vyplatí závazek na nemovitosti a majitel tak nepřijde o dost podstatný rozdíl ve dražbě oproti prodeji nemovitosti běžným způsobem.

Samozřejmě máte i možnost získat odměnu za doporučení zájemce o novou hypotéku i její refinancování. Zájemce získá kompletní servis, kalkulace a službu zdarma. Vám je pak vyplacena provize podle výše čerpané hypotéky. Tyto odměny získáte na www.odmenyzahypoteky.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Jedním z nejčastěji využívaných řešení pro sportovní centra, výrobní haly, výstaviště, expozice různých akcí nebo …