Na úvod / Nymburk a okolí / Výhodné řešení hypotéky za lepších podmínek

Výhodné řešení hypotéky za lepších podmínek

Výhodné hypotéky i pro VásZtrácíte se v nabídkách bank poskytující hypotéky? Nevíte, kterou nabídku na Internetu využít a jaké informace zadat do kalkulaček, které jsou k dispozici na různých www stránkách? Tak proč řešíte něco, co za Vás vyřeším já? Využitím mých služeb při výběru a sjednávání hypotéky získáte nejen informace o podmínkách, možnostech a variantách splácení Vaší  hypotéky.

Hypotéky, které svým klientům zajišťuji nejsou jen o jednorázovém zprostředkování. Hypotéka je totiž dlouhodobý závazek, který Vám v budoucnu, pokud nebudete dostatečně připraveni, může způsobit komplikace. Se svými klienty proto řeším nejen hypotéky, ale i vytvoření dostatečné finanční rezervy domácnosti pro případ potřeby, varianty levnějšího splacení hypotéky a výhodné spoření.

 

Získání správné nové hypotéky i refinancování

Hlavním kritériem pro získání optimálního řešení Vaší hypotéky je analýza potřeb, možností a plánů. Poté společně vybereme vhodnou banku, kde podáme žádost. Podání žádosti znamená, že pouze společně vyplníme potřebné informace a já vyřídím veškerou potřebnou administrativu s bankou včetně následného vyjednávání lepších podmínek ve Váš prospěch.

Banka provede prescoring a posouzení bonity. Prescoring je posouzení Vašich závazků a platební historie, vč. náhledu do bankovních registrů se záznamem platební morálky. Bonita je posouzení, zda jsou Vaše příjmy dostatečné ke splácení hypotéky a dalších závazků, včetně provozu domácnosti.

Po prescoringu doložíme bance potřebné podklady, které si vyžádá (návrh kupní smlouvy, LV nemovitosti, potvrzení příjmů atd.) Banka provede odhad nemovitosti a sestaví úvěrovou smlouvu, ve které budou uvedeny podmínky čerpání. Mezi základní podmínky pro čerpání hypotéky patří například doložení čerpání vlastních prostředků, zápis zástavy do Katastru nemovitostí, pojištění nemovitosti s vinkulací atd. Vždy záleží na jednotlivém řešení hypotéky. Po splnění podmínek banky nastává čerpání peněz dle kupní smlouvy a vy splácíte svojí hypotéku podle předem daných pravidel.

 

Levnější a rychlejší zaplacení hypotéky

V aktuální situaci na hypotečním trhu by mohlo být nevýhodné zavázat se k vyšší splátce a rychlejšímu zaplacení hypotéky. Je zde ale způsob, jak si postupně vytvořit dostatečnou finanční rezervu domácnosti pro případ potřeby a použití naspořených peněz v době fixace nebo k jiným účelům během doby splácení. Tímto způsobem lze na každém miliónu Vaší nejlepší hypotéky ušetřit až 150.000,- Kč. To už je znatelná úspora.

Pokud jste již o této možnosti četli, nejspíše se jednalo o nabídku spojenou s Investičním/Kapitálovýn/Univerzálním životním pojištěním. Tento postup je ale naprosto nevyhovující a vysokonákladové. To znamená, že zbytečně platíte na poplatcích a zdanění výnosu. Stejně tak daňové odpisy u těchto pojištění se následně může prodražit. Od 1.ledna 2014 je navíc nezákonné nabízet toto pojištění jako spořící produkt. To je hlavní důvod, proč o tom své klienty u řešení hypotéky informuji a spoření řešíme výhodnější cestou bez závazků pravidelné platby.

 

 

Petr Pařízek – hypoteční specialista Planning s.r.o. Nymburk

www.petrparizek.cz
info@petrparizek.cz
+420 777 714 264


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Ztrácíte se v nabídkách bank poskytující hypotéky? Nevíte, kterou nabídku na Internetu využít a jaké informace zadat do kalkulaček, které jsou k dispozici na různých www stránkách? Tak proč řešíte něco, co za Vás vyřeším já? Využitím mých služeb při výběru a sjednávání hypotéky získáte nejen informace o podmínkách, možnostech a variantách splácení Vaší  hypotéky. Hypotéky, které svým klientům zajišťuji nejsou jen o jednorázovém zprostředkování. Hypotéka je totiž dlouhodobý závazek, který Vám v budoucnu, pokud nebudete dostatečně připraveni, může způsobit komplikace. Se svými klienty proto řeším nejen hypotéky, ale i vytvoření dostatečné finanční rezervy domácnosti pro případ potřeby, varianty levnějšího splacení hypotéky…
- 10
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Korona virus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese

Koronavirus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese – Tipy a triky

Krajská hygienická stanice ve středu odpoledne potvrdila výskyt pěti případů Koronaviru na Nymbursku. Koronavirus byl …