Na úvod / Všeobecné podmínky použití služeb

Všeobecné podmínky použití služeb

Smluvní strany

Poskytovatel služby www.nymbursko.info je Petr Pařízek, IČ: 711 07 762, DIČ: CZ7705311009, Okružní 2054, Nymburk

Uživatel je fyzická nebo právnická osoba, která využije služeb poskytovatele formou registrace na www.nymbursko.info Registrace je bezplatná, nebo zpoplatněná pro zvolené služby.

 

Registrace služeb

Registrací souhlasí uživatel se zveřejněním vložených údajů. Zároveň uživatel prohlašuje, že je oprávněn s údaji nakládat a vložené fotografie jsou nahrány a zveřejněny se souhlasem majitele autorských práv. Uživatel přebírá odpovědnost za vložené informace a jejich správnost. Uživatel souhlasí se zasíláním informací a obchodních sdělení poskytovatele na registrační e-mail, a to do odvolání svého souhlasu.

Poskytovatel si vyhrazuje právo na drobné editace záznamu, pokud odporují platným zákonům, porušují morální kodex nebo jsou v konfliktu s hlavním inzerentem. Záznam nemusí být zveřejněn a může být i trvale odstraněn bez udání důvodu.

 

Ceník služeb

Základní registrace položek do www.nymbursko.info je zdarma. Poplatky za zvýhodněné služby jsou vždy za každý započatý rok od registrace (365 dnů) a mohou být účtovány opakovaně každý rok po dobu funkčnosti www.nymbursko.info. Tato volba a způsob platby se provádí při registraci. Ceny uváděné na www.nymbursko.info obsahují DPH. Daňové doklady jsou zasílány na vyžádání na registrační e-mail, není-li vyžádáno jinak. V případě zrušení záznamu ze strany uživatele se poplatky nevrací. V případě hrubého porušení smluvních podmínek se poplatky nevrací.

 

Ceník inzerce

Zvolením volného reklamního prostoru lze zaplatit reklamu na potřebnou dobu. Platba je prováděna automaticky pomocí zabezpečeného procesu PayPal. Inzerent si sám zajistí grafický banner v požadovaném rozlišení. Reklamní bannery lze zhotovit zdarma na www.bannersnack.com

 

Hodnocení záznamů

Provozovatel si vyhrazuje editaci či odstranění urážlivých či zavádějících hodnocení u jednotlivých záznamů.

 

Kontaktní údaje

Petr Pařízek, IČ: 711 07 762, Okružní 2054, 288 02 Nymburk.

e-mail: info@nymbursko.info

tel.: +420 776 793 464

 

Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí