Na úvod / Příspěvky čtenářů / Věštba z karet nebo z kyvadla? Čemu dáváte přednost?

Věštba z karet nebo z kyvadla? Čemu dáváte přednost?

Věštba z karet jako alternativa pro snadnější rozhodování a změny v životě? Proč ne. Lidstvo už od pradávna spoléhalo na jakési tajemno, mystérium a legendy. Podle toho se pak řídil život vladařů, jejich poddaných. Tento vliv v podstatě setrval až dodnes. Ještě stále se někteří z nás chtějí poradit s tajemnem nebo spoléhají na jakési znamení při výkladu z karet. Přemýšlíte o tom, jaká věštírna pro vás bude ta pravá a co si vybrat?

Při slově věštba si jistě vybavíte staré filmy, kde pobíhala cikánka a věštila lidem z ruky. To už ale dávno neplatí a věštění se věnují amatéři i profesionálové. Je tedy jen na vás, pro co se rozhodnete.

Výklad z karet jako nahlédnutí do budoucna i minulosti

Chcete využít sílu a magii karet? Čekáte, co vám karty prozradí z vaší budoucnosti? Ať už jde o běžné karty, tarotové karty nebo různé kombinace, stačí se jen svěřit do péče zkušené kartářky a postupovat podle jejich instrukcí. Poté už sami poznáte sílu karet a to, jak s nimi dokážete komunikovat je jen na vás. Výklad z karet je v podstatě tou nejčastější variantou, jak získat požadované informace a jak se nadále rozhodovat. Někoho ale třeba láká něco víc, něco tajemného, mystického a netradičního.

Věštění má mnoho variant, jaká láká vás?

Nemusíte hned spoléhat na karty. K dispozici je samozřejmě několik způsobů věštění a každý správný věštec se specializuje na tu svou nejsilnější stránku. Někdo věští z kávové sedliny, kamenů nebo klasicky z ruky. Každý ale využívá svoje schopnosti v tom svém způsobu věštění a komunikace.

Při věštění z kyvadla stačí třeba jen podržet vaše kyvadlo volně v ruce nad deskou stolu, dýchat zhluboka a mít čistou si hlavu. Kyvadlo pak označí odpověď ano/ne a to třeba točením ve směru nebo proti směru hodinových ručiček. Odpovědi se ukáží také kýváním horizontálním / vertikálním.

Nevíte jak na věštění? Svěřte se do péče odborníků. Stačí si jen vybrat způsob věštby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

svatba na klíč

Svatba na klíč v hotelu Čertousy je čím dál častěji využívanou službou

Svatba je bezesporu jedním z nejdůležitějších dnů ve společném životě. Den plný emocí si každá …