Na úvod / Komerční článek / Vánoční dárky se slevou díky slevovým kódům

Vánoční dárky se slevou díky slevovým kódům

Vánoce se opět nezadržitelně blíží a většina z nás začíná přemýšlet nad tím, co by pod stromeček nadělila svým blízkým. Možností je skutečně nepřeberné množství a záleží na každém co má rád a co se mu líbí. Přesto, pokud se nejedná o vyloženě ručně dělané dárky z přírodních materiálů, všechny stojí peníze. A je dobré vědět, jak během nakupování ušetřit.

Kvalitní příprava je základ

Pokud chcete ušetřit je třeba věci dobře naplánovat a nenakupovat jen tak bez rozmyslu, a ještě na poslední chvíli. Platí to vlastně u každého nakupování a troufneme si tvrdit, že u Vánočních dárků to platí dvojnásob. Naštěstí je stále ještě dost času, proto pokud ještě nemáte ani jeden dárek, nemusíte si zoufat.

Velmi dobrým nápadem je i tvorba Vánočního rozpočtu. Měsíc prosinec bývá snad pro každého velmi finančně náročný, a to ať už se jedná o Vánoce nebo následující Nový rok. Rozhodně by nebylo dobré si Svátky kazit finančními problémy, proto si nezapomeňte naplánovat i toto.

Pokud konkrétního člověka, kterému kupujeme dárek velmi dobře neznáme, není většinou dobrý nápad koupit mu dárek bez toho, abychom se poradili. Pokud ctíte tradice a zastáváte názor, že pod stromečkem by mělo být překvapení, není samozřejmě příliš vhodné se o dárku bavit přímo s konkrétním člověkem. Jděte tedy dál a na to, co by vlastně chtěl se zeptejte jeho známých, kamarádů nebo jiných členů rodiny.

Trocha konkrétních tipů na dárky a jak na nich ušetřit!

Výše uvedený „návod“ je sice teoreticky velmi užitečný, ale snad každý zná člověka, kterému prostě koupit dárek „nejde“. Lámete si s tím hlavu už od října a když už to nevydržíte a prostě se zeptáte, zjistíte akorát to, že dotyčný nechce „nic“. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli do článku přidat i konkrétní tipy, které potěší i ty nejnáročnější!

Našim prvním tipem bude oblečení a obuv. Tento dárek totiž potěší opravdu každého. Je jedno, jestli má daná osoba náročný módní vkus a své oblíbené značky, nebo je jí to úplně jedno. I když se jedná o druhou možnost, oblečení se hodí každému bez rozdílu. Nezapomeňte při tom využívat různých slevových akcí, které jsou před Vánocemi doslova na každém rohu. Baťa slevy nabízí na většinu svých produktů a každého bez rozdílu jistě potěší krásné boty. Ať už nové zimní kozačky, nebo nové tenisky na léto!

Potěší i klasika

Pokud kupujete dárek ženě, téměř nikdy nešlápnete vedle, pokud jí koupíte kosmetiku nebo šperky. Samozřejmě je předtím důležitý důkladný průzkum trhu, protože ne každá žena má stejný vkus. Samozřejmě není nic špatného na tom, pokud je dotyčná žena prakticky zaměřená. Skvělou volbou je využít Bonatex slevový kupón a nakoupit luxusní saténové povlečení, nebo teplý župan.

V minulém odstavci jsme se zaměřili na dárky pro ženy, takže v tomto se podíváme na dárky spíše pro muže. Elektronikou žádného muže rozhodně nezklamete. Využít můžete samozřejmě Alza kupóny a sluchátka, powerbanky nebo rovnou nový mobil tak můžete nakoupit s výraznou slevou.

Poslední kategorií, která potěší všechny bez rozdílu věku a pohlaví je darovat zážitek. Samozřejmě je nutné zážitek přizpůsobit konkrétnímu člověku. Je jedno, jestli má obdarovaný rád adrenalin a vy mu věnujete skok s padákem, nebo jde o milovníka vína, kterému darujete poukaz na degustační večer.

Hlavní je si svátky užít

I když to může znít ohraně, Vánoce by měly být hlavně svátky klidu a míru. Pokud začnete včas a všechno si dobře naplánujete, vyhnete se tak klasickému Vánočnímu shonu a stresu. S důkladným průzkumem trhu a toho, co by vaši blízcí vlastně chtěli, se vyhnete tomu, aby byl někdo zklamaný, a ještě můžete ušetřit nemalé peníze. A to určitě stojí za to.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Když začínáte podnikat nebo hledáte použité dodávky a užitkové vozy

Když začínáte podnikat nebo hledáte použité dodávky a užitkové vozy

Ne každý má hned na začátku nebo v průběhu podnikání dost financí, aby si hned …