Na úvod / Praktické / Taťkova mapa Nymburka i okolí pro rodiče s dětmi

Taťkova mapa Nymburka i okolí pro rodiče s dětmi

Podzim a zima jsou pro rodiče malých capartů výzvou pro hledání vhodných míst a aktivit pro své děti i sebe. Je jasné, že díky počasí jsou přes podzim a zimu aktivity omezené na krátký pobyt venku nebo musíte zajít někam dovnitř. Jako čerstvý rodič jsem se začal poohlížet nejen po Baby-friendly kavárnách a restauracích, ale také po místech, kam se dá zajít s malým dítětem jen tak si posedět, pohrát atd.

Ze začátku jsem hledal místa sám, postupně ale získávám i tipy z okolí na místa mimo Nymburk. Na některé aktivity jsme ještě s Valerií malí, ale proč se nepodělit s ostatními o své zkušenosti a doporučení ostatních?

Z toho důvodu jsem na svůj blog www.tatka.cz umístil Taťkovu mapu, kam mohu nejen já, ale i další čtenáři vkládat skrze jednoduchý formulář další a další tipy, včetně komentářů a hodnocení. Je pravda, že zde zatím není moc záznamů, ale postupně vkládám další a dokonce se zapojili i návštěvníci webu. Novinky a nově přidané položky můžete také sledovat na Facebook Fanpage ZDE

Máte vlastní oblíbená místa, kde s dětmi trávíte volný čas nebo chcete ostatní varovat před špatnou zkušeností? Tak neváhejte a zašlete svůj příspěvek do mapy. Také potěší sdílení článku a Vaše sledování Facebooku Taťky.

ZOBRAZIT MAPU na www.taťka.cz

Zobrazit Facebook stránku Taťka.cz

 

Autor článku: Petr Pařízek


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Jedním z nejčastěji využívaných řešení pro sportovní centra, výrobní haly, výstaviště, expozice různých akcí nebo …