Na úvod / Náš tip / 4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

Máte obchod nebo provozovnu, a hledáte způsoby, jak zaujmout potencionální zákazníky? Možností je určitě několik. Pojďme se ale podívat na nejčastěji využívané možnosti, kdy právě světelná reklama pomůže ke zviditelnění a propagaci vašeho podnikání.

Samozřejmě že záleží na tom, kde a v čem podnikáte. Podle toho si pak i vybíráte, jaké možnosti propagace jsou vhodné na vaší provozovně. V některých městech, zejména v památkových zónách, nelze umístit venkovní světelné panely. Nic ale nebrání tomu, abyste je dali do svého okna nebo výlohy. Další tipy a triky vám poskytnou ve firmě Ravafol s.r.o., která vyrábí světelné i nesvětelné reklamy pro své klienty už více než 15 let.

Světelná reklama v několika variantách a provedeních

Jak už jsme psali, ne každé řešení je vhodné zrovna pro vás. Nic ale nebrání tomu, abyste si vybrali vhodnou variantu a výroba světelné reklamy na míru je proto ideální volbou.

Venkovní i vnitřní světelné boxy MAXI a MIDI – Dobře známé reklamní poutače, na kterých je umístěn reklamní polep.  Tento druh světelné reklamy vyžaduje vysokou odolnost a kvalitu provedení, včetně montáže.

Světelné 3D nápisy a loga – Když se chcete opravdu odlišit od ostatních, je právě vlastní 3D nápis ideální variantou, jak zaujmout.

Reklamní totemy a pylony – Vhodné nejen pro veletrhy a výstavy, ale i pro zobrazování aktuální nabídky a cen. Jde o obdobu cenových stojanů u benzinových stanic.

Světelné výstrče – Obdoba menších reklamních boxů. Tentokrát je ale pozice kolmo k budově. Pomáhají tak upoutat zejména kolem procházející.

Kolik vás bude stát světelná reklama?

Protože se vždy jedná o individuální řešení, nedá se tabulkově určit přesná cena materiálu, zhotovení a instalace. Právě proto máte k dispozici nezávaznou kalkulaci a cenovou nabídku, kterou vám společnost Ravafol s.r.o. připraví. Společnost působí na českém a slovenském trhu již několik let, a je přímý výrobce světelné reklamy. Z USA také dováží  okenní fólii Classis.

Společnost má reference od největších firem v oboru, poskytuje kompletní reklamní vybavení od návrhu přes vizualizaci až po výrobu a montáž, a vlastní výrobní technologie, včetně potřebného know-how. Samozřejmostí je i následný servis a údržba zhotovených reklamních poutačů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Restaurace Pálava - firemní akce, oslava nebo i svatba na jižní Moravě

Restaurace Pálava – firemní akce, oslava nebo i svatba na jižní Moravě

Jižní Morava má určitě své kouzlo, a na své si zde přijde opravdu každý. I …