Na úvod / Nymburk a okolí / Jak a kde využíváte sušené květiny k dekoraci?

Jak a kde využíváte sušené květiny k dekoraci?

Máte raději živé, nebo sušené květiny? S příchodem jara je jasné, že dá spousta z nás přednost živým květům přímo na zahradě. Stejně tak ale mají milovníci květin a dekorací v oblibě sušené květiny. Již dávno totiž neplatí, že jde jen o svazek usušených růží.

Dříve bylo zvykem, že se doprostřed stolu nebo nábytku u stěny postavila váza a do ní se už jen vložila usušená kytice. Technologie a šlechtění jednotlivých odrůd květin už naštěstí pokročila tak daleko, že máme k dispozici spoustu variant květin i rostlin v mnoha tvarech i barvách. Toho se pak nejčastěji využívá právě při moderních dekoracích interiéru domácností, restaurací i kancelářských prostor.

Sušené květiny nepatří jen na stůl

Správně aranžovaná sušená květina dokáže zaujmou každého. Právě toho se dá prakticky a účelně využít v již zmiňovaných restauracích nebo kancelářích. Originální interiérové dekorace z těchto sušených květin také obsahují sušené exotické květy a plody. Právě taková kombinace je to, co návštěvníky zaujme a upoutá pozornost. Doplňkem dekorací jsou také šišky stromů, vrtule, semena rostlin, lusky, a dokonce i mechy. Takový široký rozsah dekoračního materiálu umožní nespočet možných kombinací a provedení dekorací.

Není ani na škodu, když v místnosti kombinujete živé a sušené květiny. Toto kreativní aranžování všeho druhu má potom nečekané výsledky, které příjemně překvapí. Květinovou dekoraci můžete samozřejmě ponechat i na profesionálech. Stačí si nechat doporučit vhodnou kombinaci květin a plodů. Zkušený odborník pak zajistí vše potřebné.

Nevíte, kde výhodně nakoupit sušené květy a doplňky k dekoraci? Zkuste Flor service, kde je široká nabídka, ale k dispozici máte i vlastní materiál k tomu, abyste si sami vyzkoušeli vlastní kombinace dekorací z květin. Budete jistě mile překvapeni z vlastních výtvorů, do kterých můžete použít květiny i doplňky skoro z celého světa. V nabídce e-shopu je zboží z australské, čínské, indické i africké produkce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Korona virus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese

Koronavirus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese – Tipy a triky

Krajská hygienická stanice ve středu odpoledne potvrdila výskyt pěti případů Koronaviru na Nymbursku. Koronavirus byl …