Na úvod / Kalendář akcí / Restaurant Day Nymburk v neděli 8.9.2017

Restaurant Day Nymburk v neděli 8.9.2017

Oblíbený nymburský komunitní festival jídla a pití se koná již v neděli 8. října 2017. I tentokrát budete moci předvést své kuchařské umění nejen svým sousedům a rodině, ale i návštěvníkům Restaurant Day Nymburk.

A pokud se na to vaření ani tentokrát necítíte, doražte alespoň na ochutnávku! Kvalitu zaručuje láskyplná domácí příprava jídel a pití! Jako vždy budeme vybírat na dobrou věc, tentokrát na Fokus Mladá Boleslav – organizaci pro péči pro lidi s duševním onemocněním, které má svoje středisko i Nymburce, kde mimo jiné provozuje kavárnu Strejda Burger.

Můžete do toho jít sami nebo s přáteli či rodinou jako tým. Vymyslete název, stačí jen jeden pokrm, sežeňte si stůl (zastřešení není potřeba, nakupte potřebné ingredience, nádobí na podávání (upřednostňujeme recyklovatelné papírové ne plastové) a hurá do toho! Příspěvek pro Fokus je dobrovolný, takže je jen a jen na restauratérech kolik se rozhodnou věnovat. Nechceme, aby vám tento faktor bránil v účasti na RD. Pokud se chcete zúčastnit vyplňte nám níže formulář popř. nám napište zprávu po FB nebo mail na restaurantdaynymburk@gmail.com . Po odeslání formuláře Vás bude organizátor kontaktovat s podrobnostmi!

https://goo.gl/forms/vuOdYw1rFYzLOs8n1

Zdroj: Facebook stránka události: https://www.facebook.com/events/1833274526984840/?fref=ts


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Svatováclavská koruna bez čekání ve frontě

Svatováclavská koruna v centru Prahy bez čekání ve frontě

V roce 2016 byla u příležitosti oslav 700 let od narození Karla IV vystavena Svatováclavská …