Na úvod / Náš tip / Restaurace Pálava – firemní akce, oslava nebo i svatba na jižní Moravě

Restaurace Pálava – firemní akce, oslava nebo i svatba na jižní Moravě

Jižní Morava má určitě své kouzlo, a na své si zde přijde opravdu každý. I proto spoustu zamilovaných párů láká svatba na jižní Moravě. Zde prostě máte ideální příležitost vrátit se zpět ke tradicím, a to ať už jde o svatby v kostele, obřady na romantických místech nebo tradiční kuchyni a místní pohostinnost.

Právě romantická místa a restaurace Pálava jsou hlavním lákadlem pro svatební obřady. Říct si své “ano” při romantickém západu slunce na vinici nebo u kapličky? To si jistě zapamatuje každá nevěsta i ženich. Obzvlášť pokud se díky svatebním koordinátorům a cateringu nemusí o nic starat a prostě si svůj svatební den oba vychutnají.

Se svatbou jsou samozřejmě spojeni svatebčané a většinu z nich bude potřeba ubytovat. I na toto jsou zde připraveni. Místní i okolní penziony tak poskytnou zázemí a pohodlí nejen svatebčanům, ale i novomanželům. To platí jak pro malé, tak i pro opravdu velké skupiny.

Nejen svatba na jižní Moravě, ale i další možnosti zábavy

Svatba na jižní Moravě samozřejmě není jediný důvod, proč se vydat zrovna sem. Místo je vhodné i pro firemní akce, večírky i oslavy. Zejména v posledních letech se zde podstatným způsobem rozšířilo poskytování různých volnočasových aktivit, a to zejména v letní sezóně. Jižní Morava tak už není jen o vysedávání ve vinném sklípku a degustaci vína.

Současná gastronomie a služby v Pálava restaurace jsou na vysoké úrovni, a zkušení kuchaři i vinaři společně sestavují degustační menu, které by bylo škoda vynechat. Obzvlášť, pokud si můžete vše vychutnat v příjemném prostředí na dvoře historické barokní fary v Ivani.

Toto pohoštění na cyklostezce Brno – Vídeň je díky oblíbenosti návštěvníků lákavá zastávka, kde se může vaše sportovní vyjížďka na kole trochu více prodloužit, ale za ten zážitek to opravdu stojí.

Proto neváhejte a přijeďte prožít své výjimečné okamžiky do skutečně zajímavého a výjimečného místa. Vychutnáte si klid, veškerý komfort a samozřejmě i kvalitní víno z místní produkce. To vše v prostřdí Vinařského dvora na faře v rodinném vinařství Holánek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

Máte obchod nebo provozovnu, a hledáte způsoby, jak zaujmout potencionální zákazníky? Možností je určitě několik. …