Na úvod / Zajímavosti / Prezidentské volby 2018 – Na koho sázíte?

Prezidentské volby 2018 – Na koho sázíte?

Už jen pár dnů zbývá a od 12 do 13 ledna 2018 jsou tu prezidentské volby 2018. Každý má jistě svého favorita, koho hodlá volit a každý, kdo se doopravdy aspoň trochu zajímá, si také zjistil jednotlivá stanoviska a postoje svého prezidentského kandidáta.

Stejně tak si ale spousta voličů hlídá, jak se chovají ostatní kandidáti a jejich volební teamy. Jestli náhodou jen neočerňují ostatní, jestli přeci jen nemění své postoje, které měli dříve a teď se jen chtějí zalíbit a hlavně i to, jestli  dodržují pravidla pro prezidentské volby dané zákonem. Pravidla prostě mají platit pro každého a pokud je někdo nedodržuje už nyní, kde máme jistotu, že bude další pravidla dodržovat i během svého prezidentského mandátu?

Přeborníkem v porušování pravidel pro prezidentské volby je třeba současný prezident Miloš Zeman. Ten už během svého prezidentského mandátu, který mu právě končí několikrát dokázal, že se považuje za něco víc, za někoho, kdo nemusí držet zákon, rozhodnutí soudu a už vůbec ne morální hodnoty.

Proto je už teď pro spoustu voličů nepřípustné dát hlas právě Miloši Zemanovi, protože člověk, který se jen uspokojuje na svých vlastních potřebách a posluhuje svým chováním Moskvě a Číně, nemá v prezidentském úřadu v naší svobodné a demokratické republice co dělat.

V internetových diskuzích je dokonce archivováno několik urputných příznivců a voličů Miloše Zemana, kteří přišli s argumenty a tvrzením, které bylo v diskuzích ihned vyvráceno nebo potvrzeno jako lež. Jediným argumentem voličů Miloše Zemana pak byly jen nadávky a urážky ostatních. V některých případech i výhrůžky. O tohle opravdu nikdo nestojí.

Potvrzení kandidáti na prezidenta ( k 24. listopadu 2018):

  1. Miloš Zeman
  2. Michal Horáček
  3. Jiří Drahoš
  4. Vratislav Kulhánek
  5. Mirek Topolánek
  6. Marek Hilšer
  7. Petr Hannig
  8. Jiří Hynek
  9. Pavel Fischer

Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí