Na úvod / Příspěvky čtenářů / Prezidentské volby 2018: Máme tu šanci vrátit důstojnost na Pražský hrad

Prezidentské volby 2018: Máme tu šanci vrátit důstojnost na Pražský hrad

Letos 12 a 13 ledna se konají druhé prezidentské volby, ve kterých voliči v České republice zvolí prezidenta republiky. První volba před 5 lety pro naši republiku bohužel nedopadla dobře. Díky manipulacím a lživým argumentům ve své kampani zvítězil Miloš Zeman. Během jeho výkonu funkce prezidenta ČR se postupně zjišťovalo, kdo všechno je vlastně členem prezidentova týmu, kdo jej využívá pro svůj osobní prospěch a kdo má na prezidenta největší vliv.

Miloš Zeman se jako prezident ČR nechvalně zapsal do dějin a na titulní stránky českých i světových novin. Těch přešlapů je opravdu spousta a příčinou není jen alkohol, kterého si si prezident Zeman nezřízeně dopřával, ale také jeho pokulhávající ego a snaha o vtipnost a bonmoty za každou cenu. Už několik let je ale spíš k politování.

Miloš Zeman “nevede kampaň” a ani se neúčastní diskuzí, má strach z protivníků?

Miloš Zeman pověřil sběrem podpisů svou manželku. Zároveň prohlásil, že nepovede kampaň a nebude se účastnit ani žádných diskuzí. Kampaň za něj ale vede Strana Práv Občanu (SPO), která má podivný způsob financování a je dokonce řešeno jejich napojení na financování z Ruska. Jak překvapivé. Hlavně když v čele tohoto politického hnutí stojí bezprověrkový kancléř Mynář, který už několik let nemá na hradě co dělat. Tedy aspoň to tvrdil na začátku svého období prezident Zeman. Kancléř bez prověrky nebude…

Zeman a Babiš – ruka ruku myje

Není to tak dávno, kdy Zeman 15.11.2011 komentoval Babiše: „Pokud jde o pana Babiše, byl jsem přímým účastníkem podpisu dohody s ním při privatizaci Unipetrolu a konstatuji, že pan Babiš tuto podepsanou dohodu nedodržel. To je pro mě dostatečný důkaz nevěrohodnosti pana Babiše. Nehledě na jistá další podezření, která se, doufám, časem prošetří.“ Jak to vypadá teď? To už každý vidí něco, co může být snahou vytvořit silné a pro oba výhodné spojenectví před sněmovními a prezidentskými volbami.

Jdete volit? Tak prosíme jenom ne Zemana

Zeman už je jako politik dávno za zenitem svých sil a možností. Několikrát usvědčený lhář a příznivec Ruska, kde se s demokracií moc nepářou, není zrovna vhodným zástupcem pro demokracii  svobodu v naší zemi. Ať už si tedy vyberete jakéhokoliv jiného kandidáta, prosíme, ať to hlavně není Miloš Zeman, který naší demokracii spíše škodí než prospívá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

svatba na klíč

Svatba na klíč v hotelu Čertousy je čím dál častěji využívanou službou

Svatba je bezesporu jedním z nejdůležitějších dnů ve společném životě. Den plný emocí si každá …