Na úvod / Náš tip / Léto je ideální čas pro polokošile s krátkým rukávem

Léto je ideální čas pro polokošile s krátkým rukávem

Venku máme konec jara a nastupuje léto. Už teď musíme zvládat nápory tepla a silné slunce. Právě proto je dobré se připravit, a pořídit si polokošile s krátkým rukávem, které se hodí nejen na volný čas, ale i do práce. Spousta rozumně uvažujících zaměstnavatelů už pochopilo, že v tomto teplém počasí se prostě firemní dress code dodržovat nedá, a pro udržení efektivity zaměstnanců je lepší povolit volnější oblečení. To neplatí jen pro kanceláře, firmy, obchody a restaurace.

Hlavně při kontaktu s klienty, zákazníky a návštěvníky je lepší dodržet jednotný vzhled oblečení. Přidáte tím na prestiži své firmě a samozřejmě si budujete značku. Zároveň necháte vyniknout firemní barvy, logo a firemní slogan. Byla by škoda nevyužít této osvědčené reklamní taktiky. Proč myslíte, že mají ve všech větších obchodech s mezinárodní účastí jednotné oblečení, často měněné podle aktuální sezóny?

Polokošile s krátkým rukávem jsou ideální řešení pro firemní potisk

Právě teď je proto ideální doba k pořízení nového firemního oblečení. Nezáleží ani, jestli půjde o vybavení na léto, protože stejně tak si lze pořídit i polokošile s dlouhým rukávem a další. Tento způsob propagace je vhodný nejen pro firemní zaměstnance, ale také pro zákazníky, Facebook fanoušky značky či produktu. Co vám brání nechat natisknout pár variant reklamního zboží, jako jsou trička, čepice, tašky nebo šátky? Svojí propagaci tak pošlete více mezi lidi a dostanete se jim tak do podvědomí.

Kde bezpečně najdete zkušeného a kvalitního dodavatele? Aktuální nabídka různých oblečení od triček přes košile až po kompletní oblečení je k dispozici u společnosti Xfer s.r.o. Ta je již více než dvacet let zavedený přímý výrobce reklamního textilu a zároveň je i distributor firemních oděvů, sportovních oděvů a oblečení pro volný čas. Díky kvalitnímu materiálu i provedení reklamního potisku je tak Xfer s.r.o. synonymem pro reklamní trička, mikiny, polokošile a další.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

Máte obchod nebo provozovnu, a hledáte způsoby, jak zaujmout potencionální zákazníky? Možností je určitě několik. …