Na úvod / Praktické / Pohřební služba jako poslední úcta k zesnulému. Jakou vybrat?

Pohřební služba jako poslední úcta k zesnulému. Jakou vybrat?

Pohřební služba je poslední služba, kterou lze člověku poskytnout, a je hlavně na pozůstalých, jakou variantu a způsob zvolí. Je jasné, že ne každý má zkušenosti a znalosti potřebné ke správnému průběhu všech potřebných úkonů. Další věc je ta, že na to málokdo má dostatek sil a náladu. Proto je vždy dobré, obrátit se na odborníky, kteří zajistí vše potřebné, a to včetně zaručení všech očekávaných morálních pravidel.

Poslední dobou je znát, že se podstatně zlepšila kvalita a celkový servis služeb poskytovaných v pohřebnictví. Trh se očistil od těch provozovatelů, kterým pohřební služba sloužila jen jako zdroj rychlého zbohatnutí, a to bez ohledu na základní pravidla slušnosti a morálky. Pozůstalí jsou tak ochráněni před takovým způsobem poskytování služeb a mohou si tak vybírat z opravdu kvalitních poskytovatelů, kteří si zajistili kvalitní pozici na trhu v tomto segmentu.

Přibyla také další nabídka nových variant a nezvyklých služeb. Poptávka pozůstalých se samozřejmě postupně mění a to nejen podle společenských pravidel, ale také podle zájmů a koníčků zesnulých. Pohřební služby také vycházejí svým klientům vstříc ve formě kompletních služeb i zapojení moderních technologií.

Pohřební služba online – záruka diskrétnosti

Přes internet už si lze zařídit spoustu věcí. Ušetříte tím nejen čas, ale máte lepší přehled o aktuálních nabídkách a možnostech. Stejně tak ušetříte svůj čas a zajistíte si diskrétnost, pokud si sjednáte pohřební služby online. K dispozici je nejen kompletní databáze poskytovatelů podle lokality, ale také seznam poskytovaných služeb, jako je třeba pohřby bez obřadu.

Pohřební služba Praha je Vám k dispozici

Právě Pohřební služba Praha Vám poskytne nejen základní konzultace, ale právě vše potřebné. Poskytují své služby od roku 1990, a to na opravdu vysoké společenské úrovni a úctě k zesnulým a pozůstalým. Zajistí veškeré kremační a hřbitovní služby i případné další služby spojené s pohřebnictvím. Pohřební ústav ELPIS je veden dle Evropské pohřební normy a zákona o pohřebnictví ČR 256/2001 Sb.

V tíživé ekonomické situaci Vám dokonce nabídnou finanční pomoc pro vypravení pohřbu ve formě ekonomického pohřbu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Jedním z nejčastěji využívaných řešení pro sportovní centra, výrobní haly, výstaviště, expozice různých akcí nebo …