Na úvod / Služby v regionu / Jaké si vybrat plechové skříně pro vaší dílnu

Jaké si vybrat plechové skříně pro vaší dílnu

Řešíte, jak vhodně, prakticky a kvalitně vybavit vaší výrobní dílnu? Osvědčené a kvalitní dílenské plechové skříně jsou jedním ze základních zařízení provozovny a výroby, které ale stále v některých firmách bývá opomíjeno. Přitom skříně jsou k dispozici hned v několika základních variantách, a každý si tak může vybrat přesně podle rozměrů dílny, a hlavně podle účelu a potřeby použití. Dílenské skříně už naštěstí dávno nejsou ta stará, těžkopádná kovová monstra, kde jsou k využití dvě malé poličky a místo pro zavěšení kabátu nebo bundy. Jednotlivé části nábytku lze nyní přizpůsobit a kombinovat dle potřeby, a plechové skříně i další dílenský nábytek tak využijete dle svých představ. Samozřejmě splňují vysoké požadavky na bezpečnost provozu.

Zejména nejčastěji pořizované dílenské skříně mají mnohem praktičtější užití a jednotlivé doplňky jejich možnosti ještě více rozšiřují. Základem jsou plastové krabice, které se dají rozdělovat dle potřeby, a také plastové žlaby s tou samou možností rozdělení. Zamezíte tak promíchání nářadí, spojovacího materiálu a podobně.

Také dílenské skříně s kolečky si pořídíte v různých velikostí, se zásuvkami i bez zásuvek, a pro vyšší bezpečnost jsou přepravní kolečka opatřena praktickou brzdou a jednotlivé zásuvky mají pojistku proti samovolnému vysunutí.

Plechové skříně nepatří jen do šatny

Jednotné řady a provedení dílenského nábytku jsou zhotoveny ve špičkové kvalitě a dají vašim výrobním, skladovým i průmyslovým prostorám firmy jednotný vzhled. Důraz, který je výrobcem kladen na ergonomické požadavky, vysokou variabilitu a jednoduché ovládání, zajistí vysoký komfort dlouhodobého užívání ve všech provedení a typech průmyslových provozů.

Zmiňovali jsme tu šatní plechové skříně. Při jejich výběru samozřejmě nezapomeňte na kombinace s lavicemi. Ty jsou v nabídce samostatné, s opěradlem, nebo rovnou s věšákem na odložení oblečení při převlékání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Jak správně natřít plechovou střechu, aby vypadala jako nová?

Jak správně natřít plechovou střechu, aby vypadala jako nová?

Klasické plechové střechy jsou obvykle doménou chat a chalup, ale poměrně často jsou k vidění …