Na úvod / Nymburk a okolí / Plány rekonstrukce Náměstí Přemyslovců Nymburk

Plány rekonstrukce Náměstí Přemyslovců Nymburk

Jistě jste zaznamenali opravu Morového sloupů na náměstí v Nymburce. V březnu a dubnu probíhají i rekonstrukce podzemních prostor na Městském úřadě Nymburk. Náměstí Přemyslovců Nymburk ale možná čeká zásadní změna. Aspoň podle studií a plánů, které si nechalo vypracovat městské zastupitelstvo.

Rekonstrukce náměstí Přemyslovců Nymburk

Radnice se seznámila se stanoviskem odborné veřejnosti na novou podobu náměstí Přemyslovců Nymburk. Neméně důležitou věcí je ale získat názor na nové uspořádání náměstí i od obyvatelů královského města Nymburk, kteří budou toto náměstí přeci jen používat a vnímat. Městské zastupitelstvo proto připravilo diskusní setkání s architekty, a možnost hlasovat o řešení. Vše bude spuštěno 8. dubna!

Nové Náměstí Přemyslovců Nymburk

8. dubna 2015 od 18:00 proběhne zahájení prezentace originálních panelů soutěžních návrhů, veřejná ukázka oceněných návrhů s předáním cen soutěžním týmům, diskuze o variantách, zahájení hlasování obyvatelů Nymburka a představení hlasovacího systému Demokracie 2.1.

8. června 2015 od 18:00 dojde k ukončení výstavy s prezentací dalších návrhů a opět s návaznou veřejnou diskuzí se shrnutím výsledků hlasování.

 

 

Sdílejte článek a informujte své přátele o této akci.

Děkujeme


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Korona virus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese

Koronavirus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese – Tipy a triky

Krajská hygienická stanice ve středu odpoledne potvrdila výskyt pěti případů Koronaviru na Nymbursku. Koronavirus byl …