Na úvod / Nymburk a okolí / Peníze za odměnu? Víme jak na to, ostatní je jen na vás, jestli tedy máte doopravdy zájem

Peníze za odměnu? Víme jak na to, ostatní je jen na vás, jestli tedy máte doopravdy zájem

Vánoce už se kvapem blíží a spousta z vás už delší dobu přemýšlí, jak si vydělat peníze. K dispozici jsou samozřejmě brigády, které jsou ale krátkodobé, jednorázové, nebo ne zrovna dobře placené. Přitom získat peníze je celkem jednoduché, a nyní máte k dispozici další možnost, a to i na pravidelné výdělky.

Jednodušeji už to snad ani nepůjde! Peníze leží doslova na ulici i ve vašem okolí, u rodiny i přátel. Využijte toho a získejte pro sebe odměny. Máme pro Vás jednoduchý návod a záleží tedy jen na Vás, jestli chcete opravdu něco málo udělat pro svojí odměnu. Jak na to?

Odměny získáte nejen za doporučeného zájemce o novou hypotéku, refinancování hypotéky nebo úvěr ze stavebního spoření, ale také odměnu za doporučení nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. Stejně tak je nově k dispozici i odměna za doporučení zájemce o pojištění a to majetkové (domácnost, nemovitost, automobil) i životní pojištění (úrazové pojištění, rizikové životní pojištění atd.

Nyní jen stačí odevzdat nebo zaslat vyplněný registrační formulář a poté vám přijde SMS, kde si lze stáhnout potřebnou aplikaci. Registrace pro vás není nijak závazná. Je jen na vás, jak a kdy budete zasílat informace. Pro aktivní tipaře mám pak k dispozici navýšení odměn.

Registrace je možná pouze pomocí tohoto formuláře ve vytištěné podobě! Jiná verze dodání formuláře není možná (scan, fotografie z mobilu atd.). Další výhodou registrace je i

Krok za krokem, jak si vydělat peníze za doporučení

 1. Stáhněte si registrační formulář v PDF ZDE
 2. Vyplňte informace o sobě (Postačí jméno, příjmení, telefon, e-mail a město)
 3. dolů dopište místo a čas
 4. Podepište se vlevo dole
 5. Zašlete vytištěnou verzi obyčejnou poštou na adresu: Petr Pařízek – hypotéky, Okružní 2054, 288 02 Nymburk
 6. Vyplněný formulář si po přechozí dohodě mohu vyzvednout osobně i v Nymburce. Případně přivezu formulář k vyplnění. Je to otázka cca 5 minut.
 7. Přibližně do 7 dnů od odeslání Vám přijde SMS s odkazem na aplikaci pro Android nebo iPhone. Stahujete z Google Play nebo AppStore, takže jde o bezpečný zdroj
 8. Tu si nainstalujete a podle návodu ověříte svůj telefon
 9. Na Váš e-mail uvedený ve formuláři odešlu scan potvrzeného formuláře
 10. Pokaždé, když budete zasílat tip na zájemce o podej nemovitosti, zájemce o novou hypotéku nebo refinancování nebo zájemce o pojištění životní i majetkové, jednoduše přes aplikaci zašlete jeho jméno, telefon a požadavek. Samozřejmě bude potřeba, aby o tomto věděl. Naši specialisté v daném oboru se pak o ostatní postarají.
 11. V aplikace pak budete mít informaci o aktuálním stavu doporučení
 12. V případě uskutečnění obchodu je Vám pak vyplacená provize

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Korona virus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese

Koronavirus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese – Tipy a triky

Krajská hygienická stanice ve středu odpoledne potvrdila výskyt pěti případů Koronaviru na Nymbursku. Koronavirus byl …