Na úvod / Nymburk a okolí / Parkování v Nymburce s placením přes aplikaci na mobilním telefonu

Parkování v Nymburce s placením přes aplikaci na mobilním telefonu

Parkování v Nymburce jsme řešili nedávno. Tentokrát tu máme jednu příjemnější zprávu a tou je úspora času při hledání parkovacího automatu a drobných. K dispozici totiž máte mobilní aplikaci, kde si pouze nastavíte vše potřebné a pak už jen jednoduše zaplatíte za parkování. Program Smart4City – Parkování je totiž univerzální aplikace pro placení parkovného ve vybraných městech (Nymburk, Poděbrady Kolín a další) .

Placené parkování v Nymburce – jak na to jednoduše a rychle

Po zaplacení parkování v Nymburce se nemusíte starat o parkovací lístek a nemusíte jít zbytečně zase zpět k autu a tam ho vložit za okno. Ruku na srdce, parkovací automaty jsou v Nymburce trošku víc od sebe a ne každý si jich všimne nebo zvolí cestu k tomu, který je blíž. Na končící parkování Vás upozorní notifikace v aplikaci. Upozornění na končící dobu pro parkování v Nymburce chodí cca 3 minuty před koncem zaplaceného parkování a je na Vás, jestli už budete odjíždět, nebo si znovu a jednoduše prodloužíte parkování v Nymburce bez nutnosti dostavit se znovu k automatu a odnést lístek do auta.

Kde funguje aplikace pro parkování v Nymburce

K dispozici máte vyhledání aktuálního místa parkování podle GPS nebo si necháte zobrazit parkoviště v daném městě na mapě, a to včetně detailu pro zvolené parkoviště, jako je cena za parkování a délka parkování, včetně případných omezení. Aplikace dokonce umí i placení za závorou u vybraných typů parkovacích systémů a parkování v Nymburce platíte Vaší platební kartou, kterou si přidáte při registraci programu. Stejně tak si rovnou uložíte i svoje automobily a nemusíte pokaždé vkládat registrační značku.

Stáhnout aplikaci pro placení parkování v Nymburce


 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Korona virus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese

Koronavirus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese – Tipy a triky

Krajská hygienická stanice ve středu odpoledne potvrdila výskyt pěti případů Koronaviru na Nymbursku. Koronavirus byl …