Na úvod / Komerční článek / Jak získat dostačující odškodnění po dopravní nehodě

Jak získat dostačující odškodnění po dopravní nehodě

Odškodnění po dopravní nehodě se netýká jen náhrady škody na automobilu nebo vašem dalším majetku. Jako poškozený máte totiž právo na podstatně větší náhrady, než si většina z nás doposud myslela. Obzvláště pokud k dopravní nehodě došlo bezohledností řidiče nebo hrubým porušením vyhlášky.

Na toto odškodnění po dopravní nehodě máte totiž ze zákona nárok, a je jen na vás, jak a kde budete nárokovat to, co je vaše. Ruku na srdce, málokdo z nás s tímto má zkušenosti, a proto je mnohem jistější, pokud vše přenecháme raději odborníkům.

Například společnost První zdravotní poradenská s.r.o. poskytuje od roku 2013 potřebné konzultace a úspěšně takto pomáhá lidem, kteří utrpěli právě různé formy újmy na zdraví. Poskytují totiž poškozeným v jejich složitých životních situacích odborné poradenství, a takto pomáhají zajistit právní zastoupení. Jsou tak k dispozici v celém procesu vymáhání odškodnění.

Proč právě První zdravotní poradenská s.r.o.? Protože první konzultaci a analýzu vašeho případu máte zcela zdarma. Nehradíte ani žádné zálohy. Samozřejmostí je, že si společnost účtuje odměnu pouze v případě úspěšného vymáhání odškodnění.

Odškodnění při dopravní nehodě jako kompletní služba

Pokud se cítíte dotčeni jednáním viníka dopravní nehody a chcete uplatnit svůj nárok na finančním odškodnění, stačí vám k tomu jen několik jednoduchých kroků.

  • Kontaktujte telefonicky na čísle 733 608 091 společnost První zdravotní poradenská s.r.o. nebo využijte formulář na jejich www stránkách
  • Připravte si k předání veškeré potřebné doklady pro přípravu vašeho případu. Počínaje záznamem o dopravní nehodě, záznam od Policie ČR a pod. V rámci komunikace dostanete potřebné instrukce, co vše bude potřeba dodat pro vaše odškodnění při dopravní nehodě.
  • Při bezplatném posouzení získáte návrh pro optimální řešení, podle kterého se bude dále pokračovat.
  • Nyní už je na řadě podpis smluvní dokumentace pro zastupování a samozřejmě zahájení vymáhání odškodnění dopravní nehoda.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Když začínáte podnikat nebo hledáte použité dodávky a užitkové vozy

Když začínáte podnikat nebo hledáte použité dodávky a užitkové vozy

Ne každý má hned na začátku nebo v průběhu podnikání dost financí, aby si hned …