Na úvod / Náš tip / Používáte správné ochranné pracovní prostředky a obuv?

Používáte správné ochranné pracovní prostředky a obuv?

Co jsou to vlastně ochranné pracovní prostředky a jakou v dnešní době plní funkci? Jak jistě tušíte, už dávno nejde jen o pracovní nebo gumové rukavice, ochranné brýle a klasické montérky, jak jsme byli zvyklí dříve.

Dnes už je naštěstí sortiment pracovních prostředků mnohem větší. Samozřejmě i použitý materiál je kvalitnější, odolnější a plní i další potřebné funkce podle zvoleného užívání. Může jít o odolnost proti vodě, reflexní odraz světla při práci v noci, vzdušnost a podobně. Vývoj ochranných pracovních pomůcek prostě jde stále dopředu a k funkčnosti se nyní vylepšuje i komfort pro uživatele.

Základní ochranné pracovní prostředky

Jaký si myslíte, že je základní a dá se říci i nejdůležitější ochranný pracovní prostředek? Ano, v naprosté většině případů jsou to boty, u kterých je potřeba pečlivě vybírat. Ať už je potřebujete nosit uvnitř budovy nebo venku v terénu, vždy je důležité dbát na vhodný výběr. Kvalitní a dobře padnoucí obuv je totiž důležitější, než si myslíte, a to nejen pro bezpečný výkon vašeho povolání.

Zejména správně zvolená zdravotní obuv je silným argumentem pro použití nejen při práci.  Specialistou na zdravotní obuv je díky dlouholetému vývoji firma Santé. V jejich nabídce totiž najdete opravdu široký sortiment pro veškeré použití.

Díky vhodnému střihu a materiálu u zdravotní obuvi předejdete zejména bolestem kloubů, namáhání lýtkových svalů, a hlavně předcházíte nepříjemné bolesti zad. Toto jsou tři nejčastější dopady u špatně zvoleného obutí. Dlouhodobým užíváním nevhodných bot se pak tyto vlivy nasčítají, a samozřejmě pak mají opravdu nepříjemné zdravotní následky. Právě proto si raději dejte pořádně záležet, a při výběru neřešte cenu, ale kvalitu a pohodlí.

Nevěříte, že by měly boty takový vliv na vaše zdraví? Tak si schválně vyzkoušejte rozdíl, když budete první den chodit ve správně zvolené zdravotní obuvi, a pak užijte další pracovní den v té špatné. To si pak vynásobte počtem pracovních dnů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

Máte obchod nebo provozovnu, a hledáte způsoby, jak zaujmout potencionální zákazníky? Možností je určitě několik. …