Na úvod / Náš tip / Obalové materiály – BIO nádobí a příbory nejen pro Vaše zahradní párty

Obalové materiály – BIO nádobí a příbory nejen pro Vaše zahradní párty

Podnikáte nebo máte občas různé akce, zahradní párty nebo koncerty s občerstvením a řešíte vhodné jednorázové obaly a obalový materiál? Tak to zajisté hledáte, kde se dá pořídit co největší nabídka za výhodné ceny, že? V tom případě jste jistě na internetu zaznamenali nabídku firmy Jarico, která, jako silný hráč na trhu s obaly a obalovým materiálem, působí již od roku 1994. Během svého působení společnost Jarico dokonce postupně rozšířila svou nabídku také o čisticí a hygienické potřeby. Jejich skladové zásoby se pohybují okolo 99 % z celého sortimentu, který je v nabídce v katalogu i online e-shopu.

Nejde ale jen o obaly a jednorázové nádobí. Zejména restaurace využívají nabídku několika variant jednorázových krabiček pro balení jídla s sebou. K dispozici jsou jak klasické verze z polystyrenu, tak i plastové krabičky k zatavení folií. Díky tomu si tak mohou návštěvníci restaurací odnášet jídlo domů nebo do svých kanceláří.

BIO nádobí a příbory

Společnost má v nabídce jak klasické jednorázové nádobí z plastu, tak i BIO nádobí a příbory. Reagovali tak na poptávky svých klientů, kteří postupně vyžadovali i tento druh obalů a jednorázového nádobí. Tato varianta je mnohem šetrnější k přírodě a následná likvidace odpadu je mnohem jednodušší a ekologičtější. Nemusíte tak mít obavy, že využitím právě tohoto jednorázového nádobí a obalů nějak zásadně zatěžujete přírodu při likvidaci odpadů.

Na e-shopu společnosti k dnešnímu dni najdete zajímavou a opravdu širokou nabídku BIO nádobí ( https://www.jarico.cz/potravinarske-a-gastro-obaly-bio-nadobi-a-pribory-katskup95.php ), které začalo být v oblibě zejména v posledních letech, kdy se také dost znatelně rozšířila nabídka obalů na trhu. Také jednorázové kelímky jsou nyní ve variantách příznivějších pro ekologii https://www.jarico.cz/bio-nadobi-a-pribory-kelimky-na-napoje-z-bio-plastu-katskup9515.php , a vy si tak jednoduše objednáte vše potřebné přímo z pohodlí vašeho domova, kanceláře nebo provozovny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

Máte obchod nebo provozovnu, a hledáte způsoby, jak zaujmout potencionální zákazníky? Možností je určitě několik. …