Na úvod / Peníze na Internetu / Nebankovní půjčka bez úroků a soutěž o tablet !

Nebankovní půjčka bez úroků a soutěž o tablet !

Nenechte si ujít možnost až do 30.6.2015 každý den vyhrát tablet a zároveň mít půjčené peníze, ze kterých se Vám vrátí úroky. Společnost Provident Financial s.r.o. totiž spustila soutěž a výhodnou půjčku. Nabídka je samozřejmě časově omezena, ale i tak máte možnost podstatně ušetřit a získat tablet ZDARMA.

Nebankovní půjčky jsou sice nákladnější variantou pro rychlé získání peněz. V tomto případě ale máte všechny zaplacené úroky vráceny. Stačí jen pravidelně splácet.

 

Jaké jsou základní podmínky pro získání půjčky s 0% úrokem?

Půjčka je ve výši od 4.000,- Kč do 80.000,- Kč se splatností od 45 do 100 týdnů je určena pro občany ČR ve věku 18 let a více s vlastním bankovním účtem. Peníze jsou vyplaceny v hotovosti. Žadatel o půjčku musí být zaměstnán a doloží potvrzení o příjmu. Bankovní registry se nekontrolují a při podpisu smlouvy dokládáte Občanský průkaz, povrzení o výši příjmu, kopie kontaktního dokladu, potvrzení o trvalém bydlišti a potvrzení sociálního pojištění. Veškerou administrativu si dohodnete s asistentem na telefonu nebo během první schůzky. Proces vyřízení a přidělení půjčky je cca 13 dnů a zažádat si můžete ve formuláři dole. Podmínkou navrácení zaplacených úroků je pravidelné splácení. Akční nabídka bezúročné půjčky platí do 30.6.2015. Poté se vše řídí běžnými podmínkami.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Jedním z nejčastěji využívaných řešení pro sportovní centra, výrobní haly, výstaviště, expozice různých akcí nebo …