Na úvod / Praktické / Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Jedním z nejčastěji využívaných řešení pro sportovní centra, výrobní haly, výstaviště, expozice různých akcí nebo třeba pro sklady, jsou praktické a kvalitní montované haly, zhotovené doslova na klíč danému požadavku a účelu. Společnost POLAK CZ s.r.o. dodává právě takové prvotřídní haly a zastřešení svým zákazníkům v České republice i v zahraničí již od roku 1999. Neustále také pracují na vývoji nových výrobních postupů a technologií.

Právě proto lze každou dodanou halu osadit osvědčenými doplňky a volitelné jsou i prvky jednotlivého vybavení, a to třeba zateplovací systém, umělé osvětlení, odvětrávání atd. O vhodnosti a doporučeném provedení získáte potřebné informace od dodavatele již při zpracování objednávky.

Proč jsou montované haly tak oblíbené a proč se spousta zákazníků rozhodla právě pro ně? Pro představu zde máte nejčastější důvody a je jasné, že vás také napadnou další body do seznamu.

5 nejčastějších důvodů, proč využít montované haly

  • Zhotovení přímo na míru přesně podle vašich přání a požadavků je vždy lepší než omezený výběr nabízených řešení v katalogu staveb. Nechte si proto zhotovit návrh a doporučené kombinace
  • Snadná a rychlá montáž zajistí rychlé vystavení haly pro zvolenou potřebu. Stejně tak se dají montované haly i rychle rozebrat a přemístit kam je potřeba. Jejich nízká hmotnost nevyžaduje ani základové konstrukce. Tím pádem se dají stavět takřka kdekoliv, a to i bez stavebních povolení.
  • Levnější řešení než tradiční výstavba budov a hal vám ušetří peníze, které pak využijete dle potřeby v provozu nebo na vybavení
  • Následné úpravy, propojení hal a napojení montované haly na stávající budovy
  • Nízké náklady na údržbu díky kvalitním materiálům zásadně prodlouží životnost, a to platí i pro plachtové haly.

Montované haly jsou prostě ideální, rychlou a levnější variantou, která je čím dál více vyžadována a vítána. Návštěvníkům a klientům totiž montovaná hala poskytne mnohem lepší komfort než jakékoliv jiné provizorní řešení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Bazar a inzerce zdarma vám pomohou zbavit se nepotřebných věcí

Bazar a inzerce zdarma vám snadno pomohou zbavit se nepotřebných věcí

Také se vám nehodí to podzimní počasí? Chcete vyrazit ven na procházku nebo na kolo, …