Na úvod / Náš tip / Jazyková škola Praha pro jednotlivce, skupiny a firmy

Jazyková škola Praha pro jednotlivce, skupiny a firmy

Jazykové kurzy jsou vyhledávanou službou a při jejich výběru je potřeba spoléhat na reference a zkušenosti jednotlivých lektorů. Například jazyková škola Britannika (https://www.jazykovekurzypraha.cz), která již od roku 2009 pravidelně pořádá výuku cizích jazyků, si za dobu své působnosti vybudovala pověst oblíbené a spolehlivé školy.

Vděčí za ně nejen příznivým cenám jednotlivých kurzů, ale hlavně zajímavému výukovému programu, kterým vás postupně provedou kvalitní a zkušení lektoři. Výhodou je i systém pro zapůjčení učebnic a atraktivní slevy a pořádané akce nejen pro věrné klienty jazykové školy.

Při výuce se používá vždy stejný metodický přístup, který pečlivě kombinuje různé a kreativní procvičování dovedností a v předchozích letech se osvědčil. Tento způsob výuky, kde jde hlavně o ústní a písemné dovedností každého studenta má totiž opravdu zajímavé výsledky. Při výuce využijete moderní učebnice, audio a video záznamy pro jednotlivé jazyky a samozřejmě i komunikaci ve skupině. Díky poskytnutým videomateriálům, které jsou od BBC a National Geographic, tak bezpečně poznáte rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou a zajistíte si i lepší přehled o zvoleném jazyku, který se budete učit ovládat.

Jazykovka Praha takto poskytne své služby více než 1 300 studentům každý rok, a někteří studenti dokonce docházejí na jazykové kurzy už od samého vzniku školy.

Jazyková škola Praha pro jednotlivce, skupiny a firmy

Výuka celkem deseti světových jazyků je určena nejen pro jedince, ale díky individuálnímu přístupu ji využívají firmy i větší skupiny studentů. K dispozici je příprava k jazykovým zkouškám nebo také intenzivní a víkendové kurzy. Naprostou novinkou jsou studijní pobyty v zahraničí. Mezi ně se řadí oblíbené turistické destinace jako Malta, Itálie a Španělsko. Jde totiž o osvědčený způsob, jak si vyzkoušet cizí jazyk přímo v akci při běžných, každodenních úkonech i při zábavě.

Jak sami vidíte, příležitostí je spousta. Pro kterou se rozhodnete?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

Máte obchod nebo provozovnu, a hledáte způsoby, jak zaujmout potencionální zákazníky? Možností je určitě několik. …