Na úvod / Praktické / Jak zařídit Vašim dětem vlastní bydlení? Stačí třeba jen 60.000,- Kč

Jak zařídit Vašim dětem vlastní bydlení? Stačí třeba jen 60.000,- Kč

Máte malé děti a chcete jim poskytnout pohodlný start do života nebo si zajistit klidnější a zajištěný odpočinek u Vašeho důchodu? Výborně, ne každý myslí tak moc dopředu. Dnes máme naštěstí k dispozici dost informací, zdrojů a možností, jak si zvolit ten správný postup. Vždy je ale potřeba vše plánovat a řešit s profesionály. Na důchod si můžete spořit v penzijním připojištění, které už ale zdaleka není dost efektivní, nebo si odkládáte do otevřených podílových fondů. Již delší dobu je ale k dispozici investice do nemovitostí, kde se vybraná nemovitost postupně splácí z nájmu. Detailnější informace naleznete ve článku: “Investice do nemovitostí: “Jak rodiče dokázali koupit byt za 60.000,- Kč“.

V návodu uvidíte, jak to vlastně funguje a zároveň získáte možnost bezplatné konzultace přesně pro Vaše možnosti a podmínky. Není to sice možnost pro každého, ale pokud se začnete o své možnosti a plány zajímat již dnes, můžete se s odborníky připravit do budoucna a zajistit si tak výhodnější možnosti a podmínky.

Penzijní připojištění nebo Podílové fondy?

Myslíte si, že to pro Vás není to pravé ořechové a radši hledáte vhodnější variantu zhodnocení? V tom případě počítejte s tím, že neexistuje univerzální návod, kterého se budete držet a vyděláte / ušetříte / zhodnotíte peníze do budoucna. Stejně tak nebudete mít hned vše a zdarma, počítejte proto i s nákladem spojeným se zvolenou službou.

V penzijních fondech sice máte příspěvky od státu, ale z posledních zkušeností, kdy stát zpřísnil možnosti pro státní příspěvky je jasné, že se na ně nedá spolehnout. Dlouhodobý výnos z penzijních připojištění za posledních 5 let bohužel nikde nepřesáhl hranici 4,5% p.a.

Kolik si odkládat?

Odkládáte si na důchod každý měsíc 500,- Kč nebo snad 1.000,- Kč? Kolik myslíte, že budete mít naspořeno ke konci smlouvy a jak dlouho Vám tyto peníze vystačí? Vše je totiž závislé na Všem věku, plánu do budoucna, vhodně zvoleném zhodnocení a dostatečném odkládání peněz. Zajímá Vás, kolik si musíte odkládat abyste dosáhli na potřebnou částku? Získejte ZDE ZDARMA návrh řešení přesně pro Vás i své blízké.

Spořící účet zdarma

Proč a kdy využít spořící účet? Protože takové účty jsou zdarma a občas mají k dispozici různé akce. Třeba ještě do 31.10.2017 máte ZDE možnost získat až 1.200,- Kč od ING spořící účet. Spořící účet ale používejte pouze pro odkládání peněz na finanční rezervu domácnosti (cca 3 až 4 násobek měsíčních výdajů). Pro zhodnocení peněz to určitě není vhodná varianta.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Jedním z nejčastěji využívaných řešení pro sportovní centra, výrobní haly, výstaviště, expozice různých akcí nebo …