Na úvod / Nymburk a okolí / Jak najít vhodný byt nebo dům ke koupi nebo pronájmu

Jak najít vhodný byt nebo dům ke koupi nebo pronájmu

Ztrácíte se v nabídkách realitních kanceláří, voláte na nabídky, které už dávno neplatí? Nemůžete najít tu vhodnou nemovitost v požadované lokalitě? Proč tedy ztrácíte čas s hledáním jehly v kupce sena, když můžete bezplatně využít Realitní pátrací službu? Na www.najduvam.cz máte k dispozici potřebné informace k této službě a zároveň si můžete sjednat schůzku.

Agenti realitní pátrací služby mají k dispozici potřebné nástroje a postupy, pomocí kterých Vám mohou nejen vyhledat nemovitost podle požadovaných parametrů. ale zároveň Vám zajistí prověření nemovitosti a poskytnou konzultace pro financování nemovitosti.

 

CHCI NAJÍT NEMOVITOST

 

Dopředu tak budete vědět, že na nemovitost můžete použít předschválenou hypotéku a nemovitost není zatížena právním závazkem, který by zkomplikoval převod.

 

Realitní pátrací služba není realitní agentura.

 

Její agenti naopak jednají s realitními kancelářemi a prodejci ve Vašem zájmu. Dokáží dokonce zajistit další slevy na nemovitosti a vyřeší i komplikovanější případy. Toho lze využít i když najdete vhodnou nemovitost sami v nabídkách realitních kanceláří. Proto máte jistotu, že dopředu víte vše potřebné.

 

CHCI JEŠTĚ LEPŠÍ HYPOTÉKU

 

 

Proč hledat nemovitost s Realitní pátrací službou?

  • Kompletní pokrytí nabídek na trhu
  • Přístup k neveřejným a ještě nezveřejněným nabídkám
  • Výhodnější podmínky pro financování
  • Nejlepší hypotéka přesně na míru
  • Bezplatné konzultace
  • Kompletní hypoteční servis

 

Agent Realitní pátrací služby pro region Nymbursko:

Petr Pařízek
tel.: +420 777 714 264
www.najduvam.cz

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Ztrácíte se v nabídkách realitních kanceláří, voláte na nabídky, které už dávno neplatí? Nemůžete najít tu vhodnou nemovitost v požadované lokalitě? Proč tedy ztrácíte čas s hledáním jehly v kupce sena, když můžete bezplatně využít Realitní pátrací službu? Na www.najduvam.cz máte k dispozici potřebné informace k této službě a zároveň si můžete sjednat schůzku. Agenti realitní pátrací služby mají k dispozici potřebné nástroje a postupy, pomocí kterých Vám mohou nejen vyhledat nemovitost podle požadovaných parametrů. ale zároveň Vám zajistí prověření nemovitosti a poskytnou konzultace pro financování nemovitosti.     Dopředu tak budete vědět, že na nemovitost můžete použít předschválenou hypotéku…

www.NajduVam.cz

Cena - ZDARMA - 10
Pokrytí regionu - 10
Využití slev a bonusů - 10
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Korona virus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese

Koronavirus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese – Tipy a triky

Krajská hygienická stanice ve středu odpoledne potvrdila výskyt pěti případů Koronaviru na Nymbursku. Koronavirus byl …