Na úvod / Náš tip / Jak investovat do nemovitostí pohodlně, bez práce a s výnosem 5% ročně

Jak investovat do nemovitostí pohodlně, bez práce a s výnosem 5% ročně

Jak investovat do nemovitostí je v posledních letech jednou z nejčastějších otázek, kterou si kladou drobní investoři, kteří chtějí zhodnotit své úspory. Tato investice ale zejména pro nezkušené znamená spíše ztrátu nebo zbytečné náklady. I v Nymburce je teď několik možností ke koupi bytu a jeho následný pronájem, ale opravdu je to vždy ta nejlepší varianta, jak zhodnotit svoje peníze. Obzvláště pokud nemáte zkušenosti.

Jak investovat do nemovitostí a získat výnos 5% ročně

Jednoduše si kupte realitní dluhopisy. V listopadu 2018 vydala společnost M&M Reality Invest a.s. emisi dluhopisů s fixním ročním zhodnocením 5%. Peníze z těchto dluhopisů budou použity zejména na výkupy a rekonstrukce nemovitostí, výstavbu bytových domů a zakládání bytových družstev.

Dluhopis má hodnotu 100.000 Kč a výnos z něj je každý rok zasílán přímo na bankovní účet zvolený vlastníkem dluhopisu. Za pořízení, správu, ani odprodej dluhopisu neplatíte žádný poplatek. Emitent (vydavatel) dluhopisu za vás dokonce i vyřídí úhradu daně z výnosu dluhopisu, takže na účet dostanete už čistý výnos po zdanění (4,25%). Pokud si dluhopis zakoupí právnická osoba, je zasílán celý výnos a daň si řeší vlastník dluhopisu.

 

CHCI VÍCE INFORMACÍ

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

Máte obchod nebo provozovnu, a hledáte způsoby, jak zaujmout potencionální zákazníky? Možností je určitě několik. …