Na úvod / Komerční článek / Hostel v Praze s výhodnou nabídkou ubytování pro školy i skupiny

Hostel v Praze s výhodnou nabídkou ubytování pro školy i skupiny

Občas je prostě potřeba rychle a levně zajistit ubytování v hlavním městě a právě pro tyto případy je k dispozici Akát – hostel v Praze s nabídkou ubytování jak pro jednotlivce, tak i pro školy nebo větší skupiny.

Hostelové pokoje samozřejmě disponují televizí a WIFI připojením k internetu. Pokoje si lze pronajmout samostatně dle potřeby, nebo si pro své potřeby rezervujete celé patro hostelu.

Proč využít zrovna Akát hostel v Praze

Praha je jednou z nejoblíbenějších destinací pro pořádání kongresů, veletrhů a kulturních událostí. Toho využívají nejen zahraniční společnosti, ale také firmy v České republice. Díky cenám za ubytování a nesrovnatelnému pohodlí se totiž vyplatí zajistit ubytování v místě, než aby skupina dojížděla individuálně z místa svého podnikání nebo bydliště.

K dispozici máte až 32 pokojů, takže lze ubytovat více než 100 osob, a to díky vícelůžkovým pokojům i pokojům, které dodržují klasický hotelový typ. Samozřejmostí je individuální nabídka při rezervaci více než 15 osob nebo více než 4 pokojů v jedné objednávce.

V restauraci je v nabídce česká i mezinárodní kuchyně a nekuřácký salonek a letní zahrádka, poslouží jako ideální místo k setkávání vaší skupiny. Zajistit se dá i stravování ve formě polopenze i parkování pro autobusy. To je ovšem potřeba objednat v dostatečném předstihu.

Pokud přijíždíte nebo odjíždíte mimo čas Check-in nebo Check-out, je samozřejmostí bezplatná úschova zavazadel.

Kde najdete Akát hostel v Praze

Akát Pension naleznete 50 m od zastávky metra, tramvaje i autobusu „Smíchovské nádraží“, takže do centra je to méně než 10 minut. Tam ale v podstatě ani nemusíte nijak pospíchat, protože v okolí hostelu naleznete hned několik kvalitních barů i restaurací, nákupní centrum Nový Smíchov a oblíbený pivovar Staropramen.

Smíchov patří mezi oblíbené lokality, a právě proto je zde čím dál více možností pro trávení volného času, setkání pro kongresy a samozřejmě i po kongresech. Také sportovišť je zde dostatek.

Kontakty Akát penzion

AKÁT pension a hostel
Nádražní 42/851
150 00 Praha 5 – Smíchov,

tel: +420 / 603 449 969
tel: +420 / 257 311 118

web: www.akatpension.com
e-mail: info@akatpension.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Když začínáte podnikat nebo hledáte použité dodávky a užitkové vozy

Když začínáte podnikat nebo hledáte použité dodávky a užitkové vozy

Ne každý má hned na začátku nebo v průběhu podnikání dost financí, aby si hned …