Na úvod / Děti a rodina / Dovolená Bulharsko – stále oblíbená destinace, která má co nabídnout

Dovolená Bulharsko – stále oblíbená destinace, která má co nabídnout

Letní dovolená je před námi a spousta zájemců o zájezd k moři usedá ke svým počítačům a zadává dotaz dovolená Bulharsko. Internetové vyhledávače nám pak zobrazí nespočet nabídek, akčních zájezdů a alternativních destinací. Je pak jen na nás, jak si porovnáme jednotlivé nabídky na různých prezentacích cestovních kanceláří. Jak si ale usnadnit takové porovnání? Jednoduše. Například cestovní agentura CPA travel dala dohromady aktuální nabídky, a to nejen pro zájezdy do Bulharska. Na jednom místě jsou k dispozici přehledné seznamy možností a kombinací pro trávení volného času.

Bulharsko ve svých rekreačních destinacích nabízí moře, písečné pláže, historická a malebná městečka se svojí atmosférou, kulturní a architektonické zajímavosti i moderní letoviska, architekturu i sportovní centra. Dalším trumfem pro dovolenou v Bulharsku je samozřejmě příroda. Tím nemáme na mysli jen moře, ale i vnitrozemí, kam se můžete vypravit. Asi nejznámější je oblíbený Kamenný les, tedy přesněji velké pole kamenných sloupů, jejichž stáří je odhadováno na 50 miliónů let.

Dovolená v Bulharsku už tedy dávno není to, co si starší ročníky pamatují ze svých cest v dobách totality. Nyní je k dispozici nejen mnohem lepší ubytování v hotelích, soukromí nebo bungalovech, ale znatelně se rozšířily možnosti pro odpočinkové a sportovní aktivity. Dobrodružné historky z vyprávění o dovolené v Bulharsku už teď slouží jen pro pobavení při společných posezeních u ohně a popíjení místního vína či něčeho ostřejšího.

Bulharsko dovolená přímo láká, a jednotlivá přímořská letoviska jsou už teď připravena poskytnout veškeré pohodlí a zázemí nejen pro ubytování a lenošení u vody. To platí pro zamilované páry, mladé cestovatele i rodiny s dětmi. Příznivé jsou i ceny za ubytování, jídlo, služby a atrakce. Ani cesta do Bulharska netrvá letadlem dlouho. Ani ten, kdo se vydá na dovolenou v Bulharsku vlastním autem, se nemusí obávat komplikací na trase. Moderní silnice a potřebný servis a zázemí pro motoristy mají už dávno dostatečnou úroveň.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí