Na úvod / Náš tip / Dopravní značení potřebuje vyměnit, a to nejen v Nymburce

Dopravní značení potřebuje vyměnit, a to nejen v Nymburce

Nejen řidiči, ale i spousta cyklistů a chodců vítají postupné změny, kdy STK v Nymburce opravují a doplňují dopravní značení. Je jasné, že značky nevydrží dlouho, a to nejen kvůli vandalům a opilým hrdinům, kteří si na nich noční cestou vybíjejí své frustrace. Občas je na vině i dopravní nehoda nebo únava materiálu. Hlavně příčné prahy jsou na některých místech doslova zatlačené do silnice a už dávno neplní svůj účel. Někde už je dokonce rovnou zrušili a na osazení nových se čeká. Hlavním důvodem bude nejspíše administrativa, možná i podmínky pro výběr dodavatele.

Jak ale zajistit rychlé a pohodlné osazení nového značení nebo opravených značek? Společnost Topznak – značky má k dispozici nejen veškerá dopravní značení, ale zajistí i veškerou potřebnou administrativu a podklady, včetně projektu DIO (Dopravně Inženýrské Opatření). Kompletní sortiment společnosti je určen nejen k prodeji a následné údržbě, ale také k pronájmu.

Dopravní značení v pronájmu ušetří peníze

Pronájem je ideální varianta pro dočasná omezení, kulturní akce nebo krátkodobé opravy. Nemusíte zbytečně utrácet za dopravní značení, a potom řešit, co s ním a komu ho případně prodat za rozumnou cenu. Jednoduše si pronajmete všechno potřebné a hotovo. Pronájem zahrnuje vše potřebné od dopravy, montáže, každodenní kontrolu, údržbu a samosebou i demontáž a uvedení komunikace do původního stavu.

Někdy je dopravní značení opravdu potřeba

Drahelické sídliště prošlo nedávno renovací a některé značky byly dokonce odstraněny úplně. Začalo zde platit “pravidlo pravé ruky”, tedy přesněji řečeno přednost zprava, a s tím mají někteří řidiči stále ještě problémy. O kruhovém objezdu uprostřed sídliště raději ani psát nebudeme. Stačí si k němu na chvilku stoupnout a sledovat, jak se na něm řidiči automobilů a cyklisté chovají a čeho jsou schopni. Občas ho dokonce někdo projede i přímo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

4 nejčastější možnosti, jak může světelná reklama podpořit vaše podnikání

Máte obchod nebo provozovnu, a hledáte způsoby, jak zaujmout potencionální zákazníky? Možností je určitě několik. …