Na úvod / Komerční článek / Když začínáte podnikat nebo hledáte použité dodávky a užitkové vozy

Když začínáte podnikat nebo hledáte použité dodávky a užitkové vozy

Ne každý má hned na začátku nebo v průběhu podnikání dost financí, aby si hned pořídil nové auto. Právě proto jsou u největšího specializovaného autobazaru u nás online k dispozici použité dodávky a užitkové vozy, kde si vyberete podle svých požadavků a možností. Stačí jen do vyhledávání zadat tovární značku vozidla, rok výroby a cenový limit. Samozřejmostí jsou také online obchodníci, kteří vyřeší vaše dotazy, a pomohou s výběrem vhodného automobilu i jeho provedení v aktuální nabídce. V přehledném seznamu vozidel určených k prodeji si pohodlně vyberete podle svých představ a zvolených podmínek. V přehledu jsou přehledně sepsány základní informace o vozidle, jako je stav kilometrů, termín uvedení do provozu a samozřejmě i VIN vozidla pro podrobnou lustraci. Další seznam ve výpisu uvádí technické informace, takže máte vše potřebné k posouzení a porovnání.

Nejen dodávky a užitkové vozy

V nabídce provozovatele si můžete koupit třeba i minibus od většiny předních osvědčených výrobců. Nabídka provozovatele Vans Centre neobsahuje pouze dodávky a užitkové vozy, ale zahrnuje také prodej nákladních vozidel i přívěsy. Je to v podstatě takový seznam startovacích vozidel pro vaše podnikání, a to i když nemáte dost peněz na úhradu kupní ceny. Provozovatel totiž dokáže zajistit nabídky úvěrů pro podnikatele u předních poskytovatélů, jako je MONETA Auto, sAutoleasing, Mercedes-Benz Financial, Home Credit, Essox, Uni Credit leasing a Raiffeisen Leasing. V základním seznamu nabízených vozidel a přívěsů máte orientační měsíční splátku úvěru.

Společnost Vans Centre s.r.o. je na trhu už přes 12 let, a tím pádem mají provozovatelé dostatečné zkušenosti a znalosti, aby pro své klienty vybrali kvalitní a spolehlivé dodávky a užitkové vozy, včetně potřebných služeb financování. Přesvědčte se sami a získejte vše potřebné na jednom místě. Stejně tak, jako toho využilo více než 12.000 klientů před vámi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Také plánujete nový nábytek domů nebo na zahradu?

Také plánujete nový nábytek domů nebo na zahradu?

Máte v plánu pořídit si nový nábytek do své domácnosti nebo aspoň doplnit potřebné vybavení? …