Na úvod / Nymburk a okolí / Dejte si pozor na změnu dopravního značení na sídlišti Drahelice

Dejte si pozor na změnu dopravního značení na sídlišti Drahelice

Na sídlišti Drahelice bude v příštích dnech postupně provedena úprava přednosti v jízdě na přednost zprava. Tato změna spočívá v osazení, úpravě a doplnění dopravního značení “Změna přednosti v jízdě”, kterou již někteří z vás jistě zaregistrovali. Změna dopravního značení souvisí s revitalizací sídliště Drahelice a značka o změně přednosti v jízdě bude na sídlišti umístěna jen dočasně, než si na to místní řidiči zvyknou. 

V podstatě se odstraní některé zbytečné značky dej přednost v jízdě a hlavní silnice. Poté začne platit pravidlo přednosti z pravé strany, nebude-li na některých místech stanoveno jinak. Přednost zprava samozřejmě neplatí při vyjíždění z parkoviště a ani na kruhovém objezdu.

Značkou dotčená lokalita je  mezi ul. Letců R.A.F., ul. Okružní a ul. Tyršova, takže jde o ulice I. Olbrachta,  Jurije Gagarina, Gen. Ant. Sochora, Karla Čapka, Mládežnická, Vítkovická, Alfonze Muchy, Hrnčířova, Dědinova, U Výměníku, Josefa Mánesa,Jiřího Wolkera, Mikoláše Alše, U Výměníku 1 a ulice za č.p. 1898-1903 sídliště a ulice za č.p. 1936-1941 sídliště. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Korona virus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese

Koronavirus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese – Tipy a triky

Krajská hygienická stanice ve středu odpoledne potvrdila výskyt pěti případů Koronaviru na Nymbursku. Koronavirus byl …