Na úvod / Praktické / Bazar a inzerce zdarma vám snadno pomohou zbavit se nepotřebných věcí

Bazar a inzerce zdarma vám snadno pomohou zbavit se nepotřebných věcí

Také se vám nehodí to podzimní počasí? Chcete vyrazit ven na procházku nebo na kolo, ale déšť, mlha a tma už kolem 17 hodiny jsou proti vám? V tom případě máme tip, jak toto počasí využít ve svůj prospěch. Je jím bazar a inzerce zdarma. Abychom si rozuměli, nemyslíme tím, že si máte sednout k počítači nebo tabletu a prohlížet si nabídky prodávajících. Vy naopak na takovém bazaru získáte peníze a zbavíte se nepotřebných věcí.

Ano, můžete argumentovat, že svoje věci prodáte v místním bazaru ve vašem městě. Máte ale představu, kolik sem chodí potencionálních kupců? V porovnání s online prodejem nemůže bazar v kamenném obchodě konkurovat online nabídce.

Kde ale prodávat a který bazar si vybrat? Na některých inzertních serverech není dostatečná návštěvnost, nebo nemají vhodné kategorie, které se vám hodí. Tím pádem se pak musíte registrovat a prodávat něco tady, něco tam, a hlídat si i viditelnost inzerátu a reakce zájemců.

Rozhodně lepší variantou je mít všechny kategorie na jednom bazaru, jakým je BIGinzerce.cz, a to i když je třeba právě nyní nepotřebujete. Budete je mít k dispozici do budoucna. Určitě vás potěší, že BIGinzerci navštíví měsíčně více než 100 000 lidí, a od svého spuštění ji navštívilo přes 1 milion uživatelů. To už je opravdu velká pravděpodobnost, že prodáte rychle a za svoji cenu.

Bazar sportovního vybavení pro každou sezónu

Ano, právě sportovní vybavení je jednou z nejčastěji poptávaných položek a sportovní bazar tak má velký potenciál, aby vás zbavil lyží, které už chcete několik sezón prodat, kopaček, které jste si koupili, ale nebyl čas na fotbal, a i toho kola, které celé léto viselo v garáži. Sportovní vybavení zde tedy nejen prodáte, ale i levně nakoupíte. Jak se říká “Dvě mouchy jednou ranou”.

Za kolik se vyplatí prodat vaše věci? Udělejte si porovnání v aktuálních cenách a uvidíte. Záleží na opotřebení dané věci i aktuální poptávce. Jasně, že v létě neprodáte lyže za výhodnou cenu a naopak v zimě jízdní kolo, ale nikdy nevíte, kdo si bude chtít nakoupit vybavení dopředu do zásoby.

Bazar i pro vaše záliby a koníčky

Sport, nábytek, knihy, dekorace, hračky a fotobazar jsou v BIGinzerci nejoblíbenější kategorie, které obsahují tisíce položek k prodeji. Kupující tedy mají z čeho vybírat a k tomu, abyste zpeněžili vaše věci, zbývá už jediné. Vytáhnout je na sluneční světlo, nafotit, nahrát nabídku a informace o prodávané věci do bazaru a pak už jen inkasovat peníze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Montované haly jako rychlé, levné a kvalitní řešení nejen pro výrobu

Jedním z nejčastěji využívaných řešení pro sportovní centra, výrobní haly, výstaviště, expozice různých akcí nebo …