Na úvod / Kalendář akcí / Basketbalový ples Nymburk – první ročník je plný očekávání

Basketbalový ples Nymburk – první ročník je plný očekávání

První basketbalový ples v Nymburce se ve Sportovním centru koná již 15 února 2019 od 19 hodin, tedy během špičky plesové sezóny. Tentokrát ale půjde o něco jiného. V Nymburce a okolí již jsou zavedené plesy, které pořádají místní hasiči, kulturní centra nebo zájmové skupiny. Pomyslnou laťku ale chtějí podstatně zvednout organizátoři prvního basketbalového plesu.

Nymburk je město basketbalu a ten se také dostává do popředí a vyšší popularity i touto kulturní akcí. Basketbalový ples je totiž organizován k výročí 90 let nymburského basketbalu a pořadatelé mají v plánu udělat něco zcela výjimečného. To vše proběhne za účasti hráčů nymburského áčka i hráčů české reprezentace. Pozváni jsou samozřejmě i hráči, kteří v místních dresech hráli v letech minulých.

Co pro vás chystá basketbalový ples v Nymburce

Průvodci večerem budou stand-up komici Daniel Čech a Arnošt Frauenberg. Na řadu přijde kouzelník Tomasiano (finalista soutěže Československo má talent) se svou dechberoucí mikromagií.

Alex Dowis – Funpage a jeho hra světel a tmy Vás provede historií nymburského basketbalu, a vy jen budete žasnout již po prvním tahu laserovým štětcem.

Občerstvení zajistí Bistro Stará pošta Nymburk, o sladkostí a dezerty se postarají Hančiny cukrovinky a barmanské dovednosti předvede Filip Ropek z oblíbeného baru Casa Havana Nymburk. Kávu naservíruje Charlie’s Coffee&Garden a až z Valtic přivezou moravští vinaři nabídku letošního, opravdu vydařeného vína.

Zábavy tedy bude víc než dost, včetně profesionálního fotokoutku s neomezeným množstvím fotografií, které si zdarma odnesete domů jako památku na tento vyjimečný večer.

V ceně lístku jsou na stolech připravené dobroty k pivu i vínu, uvítací drink a na závěr si basketbalový ples přichystal tombolu o opravdu zajímavé a hodnotné ceny (např. dvouhodinový střelecký trénink s Vojtou Hrubanem a Jaromírem Bohačíkem, výlet na Ligu mistrů, reprezentační basketbalový dres a spoustu jiných cen).

Basketbalový ples plný zábavy aneb “Není důležité vyhrát, ale pobavit se”

Srdečně zváni jsou proto nejen všichni nadšenci basketbalu, fanoušci, hráči, trenéři, rodiče i děti, jež hrají v jakékoliv věkové kategorii a nebo jen tak za domem na hřišti, ale i všichni ostatní, kteří chtějí zažít ples tak trochu jinak.

Cena vstupenek: Na sezení – 790 Kč, na stání – 490 Kč, Hráči BA Nymburk – 290 Kč

Rezervace vstupenek a veškeré informace na: vstupenky@basketbalovyples.cz

Událost na Facebooku ZDE


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Řešíte kudy z nudy a kam na výlety s dětmi? Máme řešení jak na to

Řešíte kudy z nudy a kam na výlety s dětmi? Máme řešení jak na to

Nejen na podzim, ale v podstatě po celý rok jako rodiče řešíme, kam na výlet …