Na úvod / Nymburk a okolí / 5 základních způsobů, jak ušetřit ve Vaší domácnosti + odměna

5 základních způsobů, jak ušetřit ve Vaší domácnosti + odměna

Dnes spousta rodin hledá způsoby jak ušetřit. V našem článku máme hned několik způsobů, jak opravdu zásadně ulehčit rodinnému rozpočtu při snižování nákladů na domácnost:. Jako bonus článek obsahuje návod, jak si opakovaně, třeba i několikrát za měsíc, vydělávat s průměrnou odměnou 2.000,- Kč.

 

Jako Váš dík proto sdílejte náš článek, který je bezplatný ale cenný svými informacemi.

[indeed-social-locker sm_list=’fb,go1′ sm_template=’ism_template_5′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’false’ sm_display_full_name=’true’ locker_template=6 sm_d_text='<h2 style=”text-align: center;” data-mce-style=”text-align: center;”>Tento obsah je skrytý<br></h2><p style=”text-align: center;” data-mce-style=”text-align: center;”>Pro jeho zobrazení nás sdílejte na Facebooku nebo Google+ pomocí tlaček FACEBOOK  / Google+<br></p><p style=”text-align: center;” data-mce-style=”text-align: center;”>Děkujeme</p>’ reset_locker=1 locker_reset_after=1 locker_reset_type=’days’ ism_overlock=’default’ ]

Děkujeme za sdílení článku. Nyní pro Vás máme hned několik tipů, jak zásadně ušetřit na provozu Vaší domácnosti.

 

Tip 1: Náklady za elektřinu a plyn

Opravdu neplatíte zbytečně za elektřinu a plyn? Cena elektřiny se během poslední doby častokrát pohybovala směrem nahoru i dolů. Stejně tak se na trhu objevilo spoustu virtuálních operátorů s elektřinou. V jejich nabídkách jsou akční ceny, odměny za registrace do systému a pod. V těchto nabídkách se pak klienti mohou ztratit a nemusí vždy odhalit případné nevýhody v poplatcích, závazcích a podmínkách.Nyní máte k dispozici bezplatné porovnání cen elektřiny vypracované dle Vašich odběrů, požadavků a potřeb. Jak postupovat? Jednoduše. Na www.nejlepsi-cena-elektriny.cz odešlete svoje kontakty a specialista na porovnání nabídek Vás bude kontaktovat. Poté vypracuje porovnání a z něj pak máte k dispozici pouze ty bezpečné a opravdu výhodné kalkulace na cenu elektřiny a plynu.

Možnost úspory: Až 40% z původní ceny

 

Tip 2: Ještě levnější volání z mobilu

Kolik měsíčně utratíte za volání? Jak jste na tom s poplatky za Internet? Tyto náklady domácnosti jsou často opomíjeny i když se jedná o pravidelné platby. Nechte si vypracovat nabídku a je na Vás, jak se rozhodnete.

Možnost úspory: Až 60%

 

Tip 3: Konsolidace úvěrů a půjček

Splácíte několik půjček nebo jednu půjčku již déle než 1 rok? Nechali jste si přepočítat nabídky? Proč? Protože během doby Vašeho splácení se již několikrát změnili možnosti jak ušetřit. Stačí totiž refinancovat splácenou půjčku nebo zkonsolidovat – sjednotit splácené půjčky do jedné. Potom budete mít nejen nižší splátku, ale zároveň podstatně ušetříte na zaplacených úrocích.

Chci ušetřit za splácené půjčky.

Možnost úspory: Až 45%

 

Tip 4: Povinné ručení a havarijní pojištění

Víte o tom, že pokud si každý rok necháte udělat novou nabídku na havarijní pojištění nebo Povinné ručení, můžete ušetřit podstatnou částku na splácení? Dnes je sjednání kalkulace a nabídky úplně jednoduchá věc. Stačí jen do online porovnávače zadat základní informace o vozidle a majiteli. Okamžitě tak získáte porovnání pojišťoven v České republice. Nevíte si snad rady s formulářem? Tak jen odešlete Vaše kontaktní údaje a operátor s Vámi projde jednotlivé položky. Není nic jednoduššího.

Možnost úspory: Až 40%

 

Tip 5: Ještě levnější hypotéka

Plánujete hypotéku nebo již hypotéku splácíte? V obou případech uvítáte možnost získat ještě lepší podmínky než ve Vaší bance, individuální nabídky, obchodní slevy a další výhody. V poskytované službě získáte nejen pohodlný způsob vyřízení, ale i kompletní servis při administraci, vyjednávání se zvolenou bankou, úkonů na Katastru nemovitostí a další služby. Jako opravdový bonus pak máte k dispozici možnost ušetřit až 150.000,- Kč na každém zapůjčeném milionu z Vaší hypotéky. Více informací naleznete na www.hypotekazobyvaku.cz

Možnost úspory: Až 0,5% z úrokové sazby a sleva na poplatcích s hypotečním úvěrem

 

Odměna pro Vás

Plánujete hypotéku nebo víte o někom, kdo hypotéku plánuje nebo splácí? Na www.odmenyzahypoteky.cz totiž máte možnost získat odměnu za doporučeného klienta. Stačí jen získat jeho souhlas se zasláním kontaktních údajů a hypoteční specialisté společnosti Planning s.r.o. se se zájemcem spojí. Pokud bude nabídka financování hypotéky nebo i refinancování hypotéky výhodná a přes hypoteční specialisty bude klientovi poskytnuta hypotéka, získáváte odměnu dle výše čerpané částky. Více informací a bezplatná registrace na www.odmenyzahypoteky.cz

[/indeed-social-locker]
Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nejlepší hypotéky v Nymburce a okolí

Zkontrolovat také

Posvícení Nymburk 2020

Posvícení v Nymburce v roce 2020 bude mít letos omezení kvůli Korona epidemii

Vážení přátelé, vzhledem k aktuálním hygienickým nařízením bude prostor pro diváky na Náměstí Přemyslovců rozdělen …