Na úvod / Služby v regionu / Jaké si vybrat plechové skříně pro vaší dílnu
Jaké si vybrat plechové skříně pro vaší dílnu

Jaké si vybrat plechové skříně pro vaší dílnu

Řešíte, jak vhodně, prakticky a kvalitně vybavit vaší výrobní dílnu? Osvědčené a kvalitní dílenské plechové skříně jsou jedním ze základních zařízení provozovny a výroby, které ale stále v některých firmách bývá opomíjeno. Přitom skříně jsou k dispozici hned v několika základních variantách, a každý si tak může vybrat přesně podle rozměrů dílny, a hlavně podle účelu a potřeby použití. Dílenské skříně už naštěstí dávno nejsou ta stará, těžkopádná kovová monstra, kde jsou k využití dvě malé poličky a místo pro zavěšení kabátu nebo bundy. Jednotlivé části nábytku lze nyní přizpůsobit a kombinovat dle potřeby, a plechové skříně i další dílenský nábytek tak využijete dle svých představ. Samozřejmě splňují vysoké požadavky na bezpečnost provozu.

Zejména nejčastěji pořizované dílenské skříně mají mnohem praktičtější užití a jednotlivé doplňky jejich možnosti ještě více rozšiřují. Základem jsou plastové krabice, které se dají rozdělovat dle potřeby, a také plastové žlaby s tou samou možností rozdělení. Zamezíte tak promíchání nářadí, spojovacího materiálu a podobně.

Také dílenské skříně s kolečky si pořídíte v různých velikostí, se zásuvkami i bez zásuvek, a pro vyšší bezpečnost jsou přepravní kolečka opatřena praktickou brzdou a jednotlivé zásuvky mají pojistku proti samovolnému vysunutí.

Plechové skříně nepatří jen do šatny

Jednotné řady a provedení dílenského nábytku jsou zhotoveny ve špičkové kvalitě a dají vašim výrobním, skladovým i průmyslovým prostorám firmy jednotný vzhled. Důraz, který je výrobcem kladen na ergonomické požadavky, vysokou variabilitu a jednoduché ovládání, zajistí vysoký komfort dlouhodobého užívání ve všech provedení a typech průmyslových provozů.

Zmiňovali jsme tu šatní plechové skříně. Při jejich výběru samozřejmě nezapomeňte na kombinace s lavicemi. Ty jsou v nabídce samostatné, s opěradlem, nebo rovnou s věšákem na odložení oblečení při převlékání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Zkontrolovat také

Jak správně natřít plechovou střechu, aby vypadala jako nová?

Jak správně natřít plechovou střechu, aby vypadala jako nová?

Klasické plechové střechy jsou obvykle doménou chat a chalup, ale poměrně často jsou k vidění …