Na úvod / Nymburk a okolí / Dejte si pozor na změnu dopravního značení na sídlišti Drahelice
Dejte si na změnu dopravního značení na sídlišti Drahelice

Dejte si pozor na změnu dopravního značení na sídlišti Drahelice

Na sídlišti Drahelice bude v příštích dnech postupně provedena úprava přednosti v jízdě na přednost zprava. Tato změna spočívá v osazení, úpravě a doplnění dopravního značení “Změna přednosti v jízdě”, kterou již někteří z vás jistě zaregistrovali. Změna dopravního značení souvisí s revitalizací sídliště Drahelice a značka o změně přednosti v jízdě bude na sídlišti umístěna jen dočasně, než si na to místní řidiči zvyknou. 

V podstatě se odstraní některé zbytečné značky dej přednost v jízdě a hlavní silnice. Poté začne platit pravidlo přednosti z pravé strany, nebude-li na některých místech stanoveno jinak. Přednost zprava samozřejmě neplatí při vyjíždění z parkoviště a ani na kruhovém objezdu.

Značkou dotčená lokalita je  mezi ul. Letců R.A.F., ul. Okružní a ul. Tyršova, takže jde o ulice I. Olbrachta,  Jurije Gagarina, Gen. Ant. Sochora, Karla Čapka, Mládežnická, Vítkovická, Alfonze Muchy, Hrnčířova, Dědinova, U Výměníku, Josefa Mánesa,Jiřího Wolkera, Mikoláše Alše, U Výměníku 1 a ulice za č.p. 1898-1903 sídliště a ulice za č.p. 1936-1941 sídliště. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kupte si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Zkontrolovat také

Korona virus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese

Koronavirus již byl zaznamenán i v Nymburském okrese – Tipy a triky

Krajská hygienická stanice ve středu odpoledne potvrdila výskyt pěti případů Koronaviru na Nymbursku. Koronavirus byl …